Umierający fan Marvela szuka sposobu, by obejrzeć "Avengers: Endgame" przed premierą

Sergiusz Kurczuk
07.01.2019 12:28
Umierający fan Marvela szuka sposobu, by obejrzeć "Avengers: Endgame" przed premierą Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Nieuleczalnie chory miłośnik filmów Marvel Studios marzy, by zobaczyć "Avengers: Endgame" przed premierą, która prawdopodobnie odbędzie się już po jego śmierci. W sieci rozpoczęto akcję #Avengers4Alexander, by spełnić jego marzenie.

Na "Avengers: Endgame" czekają miliony widzów na całym świecie. Są jednak tacy fani, którzy nie mogą się doczekać filmu o wiele bardziej. Wśród nich jest użytkownik serwisu Reddit znany pod nickiem alexander_q. Mężczyzna jest chory na nieuleczalną chorobę i zdaje sobie sprawę z tego, że może nie doczekać debiutu 4. części "Avengers". Postanowił szukać pomocy w mediach społecznościowych, by spełnić swoje ostatnie marzenie.

#Avengers4Alexander - czy śmiertelnie chory fan Marvela zobaczy "Avengers: Endgame" przed premierą?

Na portalu Reddit w wątku poświęconym filmom Marvel Studios, pojawił się post użytkownika znanego jako alexander_q. Mężczyzna pogodzony ze swoim losem postanowił wprost zapytać, w jaki sposób może dotrzeć do twórców filmu, by dostać możliwość obejrzenia "Avengers: Endgame" wcześniej. Alexander zdaje sobie sprawę, że w przeszłości zdarzały się tego typu przypadki.

Reddit Fot. foto: print screen z Reddit

Rak wątroby, jamy ustnej, niewydolność szpiku kostnego. Prawdopodobnie umrę przed kwietniem. Słyszałem, że wcześniej ludzie byli zapraszani na przedpremierowe pokazy. 

Co mam zrobić, żeby wziąć udział w takim wydarzeniu?

Nie jestem dzieckiem, czy kimś ze szczególnie tragiczną historią. Jestem zwykłym kolesiem. Mam 33 lata, trzy lata temu straciłem siostrę, która cierpiała na tę samą rzadką chorobę genetyczną, którą wykryto też u mnie. Pozostawię oddaną dziewczynę i adoptowanego charta.

Myślałem, że uda mi się dotrwać przynajmniej do kwietnia, ale mój szpik kostny to masakra.

Jakieś sugestie?

Mężczyzna potwierdził swój stan zdrowia, wysyłając wyniki badań moderatorowi subreddita r/ThanosDidNothingWrong. Alexander nie musiał czekać zbyt długo na reakcję użytkowników Reddita. Nie tylko dostał setki odpowiedzi, ale docenił również pracę wielu serwisów i twórców internetowych, którzy podchwycili jego prośbę i puścili ją dalej w świat. Na Twitterze pojawił się nawet hasztag  #Avengers4Alexander, dzięki któremu historia śmiertelnie chorego fana Marvela ma szansę dotrzeć do Kevina Faige'go i braci Russo. Obecnie chory fan Marvela oczekuje na odpowiedź od Marvel Studios.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy Alexander będzie mógł zobaczyć 4. część "Avengers" zanim odejdzie? Prawdopodobnie tak, ale post został opublikowany 5 stycznia 2019 roku, więc wiadomość mogła jeszcze nie dotrzeć do przedstawicieli Marvel Studios. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 24 kwietnia 2019 roku. "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin dzień później, bo 25 kwietnia 2019 roku. Zanim zobaczymy konfrontację z Thanosem, poznamy losy Kapitan Marvel. Premiera pierwszej solowej produkcji o superbohaterce Marvela odbędzie się 8 marca 2019 roku. Natomiast 4 lipca tego samego roku zobaczymy nowe przygody Petera Parkera w filmie "Spider-Man: Far From Home".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.