Umieranie może być zabawne! Zobacz wpadki, do których doszło podczas kręcenia scen śmierci

Sergiusz Kurczuk
27.12.2017 14:45
Umieranie może być zabawne! Zobacz wpadki, do których doszło podczas kręcenia scen śmierci Fot. Looper/YouTube

Podczas oglądania tych scen śmierci, uważajcie, żeby nie umrzeć ze śmiechu. 

Śmierć w filmie czy serialu może pełnić różne role, ale nawet w komedii musi być przekonująca. Kręcenie filmów nie jest wcale takie proste, jak się wydaje. Aktorzy często grają tę samą scenę po kilkanaście razy. Czasami na prośbę reżysera, czasami z powodu różnego rodzaju wpadek. W końcu każdego może dopaść głupawka, szczególnie kiedy do zagrania ma się moment pełen powagi, jakim bardzo często jest śmierć. 

Twórcy kanału YouTube Looper postanowili przygotować materiał na temat najzabawniejszych wpadek podczas kręcenia scen śmierci. W wideo znalazły się zakulisowe materiały z kilku znanych filmów i słynnego serialu. To, że do wpadek doszło na planie 2. części „Strażników Galaktyki, nie powinno nikogo dziwić. Podobnie zresztą jak w przypadku komedii „Drakula - wampiry bez zębów. Ale wiedzieliście ile radości z udawania trupa, miał Kit Harington, grający Jona Snow„Grze o tron

W materiale znalazły się również fragmenty „Bękartów wojny” Quentina Tarantino, śmierci agenta Coulsona w „Avengers”, filmu „Wywiad ze Słońcem Narodu, a nawet w słynnych... „Szczęk. Dzieło Stevena Spielberga zaskakuje najbardziej, ponieważ jest najmniej humorystyczną produkcją z całego zestawienia, chyba że kogoś śmieszą użyte w 1975 roku efekty specjalne. Udało się Wam podczas oglądania zachować grobową minę?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.