"Upiorne opowieści po zmroku" - oficjalny zwiastun horroru produkcji Guillermo del Toro

04.06.2019 10:39
"Upiorne opowieści po zmroku" - oficjalny zwiastun horroru produkcji Guillermo del Toro Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Upiorne opowieści po zmroku"

W sieci pojawił się właśnie pierwszy pełny zwiastun filmu "Upiorne opowieści po zmroku" - horroru produkcji Guillermo del Toro. Kiedy premiera? Jak prezentuje się obsada?

Należycie do fanów twórczości Stephena Kinga i uwielbiacie klimat "Stranger Things"? Jeśli tak to mamy dla was świetną wiadomość. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun do horroru "Upiorne opowieści po zmroku" łączącego w sobie obie te rzeczy z dodatkiem motywów rodem z najbardziej przerażających miejskich legend. O czym opowie najnowszy film produkcji Guillermo del Toro?

"Upiorne opowieści po zmroku" - zwiastun horroru

W sieci zadebiutował właśnie oficjalny zwiastun horroru "Upiorne opowieści po zmroku" w reżyserii André Øvredala. Zapowiedź prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Upiorne opowieści po zmroku" - o czym będzie?

"Upiorne opowieści po zmroku" to klimatyczny horror oparty na podstawie opowiadań Alvina Schwartz’a. Akcja filmu rozgrywać się będzie w latach 60. XX wieku i opowie historie grupki nastolatków, którym przyjdzie zmierzyć się z przerażającą miejską legendą. Tak brzmi oficjalny opis fabuły:

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna - Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Za produkcję filmu odpowiada Guillermo del Toro (oscarowy twórca filmów takich jak "Kształt wody" i "Labirynt Fauna"), za kamerą zaś stanął André Øvredal ("Autopsja Jane Doe", "Łowca trolli"). Z kolei scenariusz jest owocem współpracy Guillermo del Toro oraz Patricka Meltona i Conala Palmera ("Piła" 4-6, "Pirania 3DD").

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Upiorne opowieści po zmroku" Fot. Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Upiorne opowieści po zmroku"

"Upiorne opowieści po zmroku" - obsada, premiera

Horror "Upiorne opowieści po zmroku" trafi do polskich kin 16 sierpnia 2019 roku. W obsadzie znaleźli się między innymi: Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Abrams, Gabriel Rush, Austin Zajur i Natalie Ganzhorn.

Zobacz też: Polecane horrory różnych podgatunków

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.