Urocze zdjęcie zza kulis "Avengers: Endgame". Wzruszą się nawet twardziele

13.06.2019 13:09
Urocze zdjęcie zza kulis "Avengers: Endgame". Wzruszą się nawet twardziele Fot. . kadr z wideo

Fanów "Avengers" z pewnością wzruszy zdjęcie, które udostępniła filmowa córka Tony'ego Starka.

Od premiery "Avengers: Endgame" minęło już trochę czasu. Film trafił na ekrany kin 25 kwietnia 2019 roku. Emocje powoli opadają, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów zza kulis. Lexi Rabe to młodziutka, początkująca aktorka, która w filmie wcieliła się w Morgan, córkę Tony'ego Starka. Dziewczynka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na widok którego człowiek uśmiecha się od ucha do ucha.

Urocze zdjęcie Tony'ego Starka z córką

Przed premierą "Avengers: Endgame" pojawiło się wiele teorii dotyczących na temat Tony'ego Starka. Niektóre przepowiednie się sprawdziły. Robert Downey Jr. w filmie układa sobie życie i zakłada rodzinę. Aktor i Lexi wystąpili w kilku wspólnych scenach. Okazało się, że poza planem mała Rabe jest wielką fanką Roberta.

Przeczytaj także

Aktorka opatrzyła zdjęcie opisem:

[...] Dziękuje @marvelstudios i wszystkim FANOM za spełnienie marzeń Lexi! @robertdowneyjr

"Avengers: Endgame" można zobaczyć jeszcze w kinie. Niebawem odbędzie się jednak premiera "Spiderman: Far From Home". Najnowsza produkcja Marvela zadebiutuje 5 lipca 2019 roku.

Zobacz także: Najnowszy zwiastun "Spider-Man: Far From Home" pełen spoilerów z "Avengers: Endgame"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.