Uważaj na słodycze, czyli zwiastun „Ataku zabójczych pączków”

Sergiusz Kurczuk
25.10.2017 15:53
Uważaj na słodycze, czyli zwiastun „Ataku zabójczych pączków” Fot. kadr z filmu Attack of the Killer Donuts

Lekarz ostrzegał cię przed słodyczami? Wiedział, co mówi. Skąd wiesz, że nie natkniesz się na pączka z ostrymi jak igły zębami, żądnego twojej krwi?

Tej jesieni obrodziło w absurdalne horrory. Niedawno pisaliśmy o takich filmach, jak „Snake Outta Compton” o wielkim wężu, z którym walczą hip-hopowcy„Maniac Farmer” o szalonym rolniku, czy „K-Shop” o człowieku robiącym kebaby z ludzi. Jednak film, o którym zaraz przeczytacie, przebija wszystko. Horror komediowy „Attack of the Killer Donuts” opowiada o... tak, ten tytuł mów sam za siebie. A jeśli nie znacie angielskiego, to podpowiemy. W tej produkcji głowni bohaterowie będą zmagać się ze zmutowanymi pączkami, które zabijają ludzi i nie wykorzystują w tym celu wysokiej zawartości cukru. Działają szybko za pomocą ostrych jak brzytwa kłów.

Kilka słów o twórcy tego dzieła kina klasy B. najwyższych lotów:

Wypadek z chemikaliami zmienia zwyczajne pączki w żadnych krwi zabójców. Losy sennego miasteczka zależą teraz od Johnny'ego, Michelle i Howarda. Czy obronią je przed... Zabójczymi Pączkami?

W sieci pojawił się zwiastun oraz plakat filmu.

Attack of the Killer Donuts Fot. foto: materiały promocyjne

„Attack of the Killer Donuts” wyreżyserował Scott Wheeler. W głównych rolach wystąpili Justin Ray, Kayla Compton oraz Ben Heyman. Gra aktorska i efekty specjalne idealnie pasują do kuriozalnego scenariusza. W przypadku takich filmów im gorzej tym lepiej. Więc jeśli myśleliście, że film o morderczym samochodzie, albo zabójczej oponie to maksimum, bardzo się pomyliliście...

Premiera „Attack of the Killer Donuts” odbyła się jakiś czas temu. Ci widzowie, którym nie straszne są Zabójcze Pączki, mogą obejrzeć film między innymi na platformie Showmax.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.