28.08.2019 12:37

Uzbrojeni po zęby Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger na nowym zdjęciu z filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", na którym widzimy Lindę Hamilton i Arnolda Schwarzeneggera.

Terminator: Dark Fate
foto: materiały prasowe/20th Century Fox

Już niedługo fani "Terminatora" będą mieli okazję do świętowania. Po 28 latach rozłąki Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger spotkają się na planie szóstej części serii opowiadającej o świecie, w którym władzę przejęły groźne maszyny. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", na którym ikoniczny duet znowu jest razem.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger na zdjęciu z filmu

Na Twitterze serwisu Fandango zamieszczono nowy kadr z produkcji reżyserowanej przez Tima Millera. Widzimy na nim Sarah Connor oraz T-800. Para przygotowuje się do potyczki z wrogami, szykując broń o ciężkim kalibrze.

W nowym "Terminatorze" główna bohaterka będzie o wiele bardziej zaradna niż w dwóch poprzednich częściach serii. Wygląda na to, że Sarah odnajdzie swojego dawnego obrońcę i zaangażuje go do walki z nowym T-1000, którego zagrał Diego Luna. Connor i T-800 będą musieli pomóc dwóm nowym bohaterkom - Dani Ramos (Natalie Reyes) i Grace (Mackenzie Davis). Skynet ma wobec nich niecne plany, które mogą pokrzyżować tylko dawni protagoniści "Terminatora".

Terminator: Dak Fate
Terminator: Dak Fate
Przeczytaj także Reżyser nowego "Terminatora" twierdzi, że film przerazi mizoginistycznych trolli

To pierwszy kadr od czasów "Terminatora 2", na którym widzimy Hamilton i Schwarzeneggera razem. Film zignoruje wydarzenia ze wszystkich produkcji, które powstały bez udziału Jamesa Camerona. Twórca dwóch pierwszych "Terminatorów" miał zresztą aktywny wpływ na powstawanie "Mrocznego przeznaczenia", więc fani oryginalnej serii powinni być zadowoleni. Filmowiec nie tylko maczał palce w scenariuszu filmu, ale również został jego producentem.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Linda Hamilton o powrocie do roli Sarah Connor

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Tagi: News Terminator Arnold Schwarzenegger