„Hobbs and Shaw”: Vanessa Kirby zagra w spin-offie „Szybkich i wściekłych”. W kogo się wcieli?

Natalia Hluzow
04.07.2018 14:55
„Hobbs and Shaw”: Vanessa Kirby zagra w spin-offie „Szybkich i wściekłych”. W kogo się wcieli? Fot. Michael Buckner/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Aktorka, która zasłynęła rolą brytyjskiej księżniczki Małgorzaty w serialu „The Crown”, oficjalnie dołączyła do obsady filmu „Hobbs and Shaw”. Kogo Vanessa Kirby zagra w spin-offie „Szybkich i wściekłych”?

Vanessa Kirby pojawiała się w wielu filmach i serialach, jednak prawdziwą popularność przyniósł jej dopiero serial „The Crown”, w którym na przestrzeni dwóch sezonów wcielała się w niepokorną siostrę królowej Elżbiety II – księżniczkę Małgorzatę. Teraz, gdy została zastąpiona przez aktorkę ze starszego pokolenia, zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie. Rolę siostry królowej brytyjskiej zamieni bowiem na rolę siostry Shawa w filmie „Hobbs and Shaw”.

Vanessa Kirby siostrą Shawa w filmie „Hobbs and Shaw”

„Hobbs and Shaw” to kolejny film o szybkich i wściekłych, który tym razem nie będzie jednak kontynuacją, lecz spin-offem serii. Głównymi bohaterami będą tytułowi Luke Hobbs i Deckard Shaw, w których role ponownie wcielą się Dwayne Johnson i Jason Statham.

hobbs i shaw Fot. foto: kadr z wideo "Furious 7 behind the scenes"

Informacja o tym, że nadchodzący film zaprezentuje siostrę Deckarda Shawa pojawiła się już na początku czerwca 2018, jednak dopiero miesiąc później ogłoszono, że zagra ją właśnie Vanessa Kirby. Bohaterka nosi imię Hattie i jest agentką MI-5.

Hobbs and Shaw” – o czym będzie?

Reżyserem filmu jest David Leitch, odpowiedzialny za reżyserię „Atomic Blonde” i „Deadpoola 2”. Możemy być zatem pewni, że w filmie nie zabraknie scen akcji, a może nawet znajdzie się miejsce na kilka niepoprawnych żartów. Autorem scenariusza jest twórca serii, Chris Morgan.

Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo jednak, że przeciwieństwa uosobione w postaciach Hobbsa i Shawa połączą siły na ekranie. Ważną rolę w filmie prawdopodobnie będzie pełniła także rodzina. Poza Hattie, w spin-offie „Szybkich i wściekłych” mają pojawić się także matka oraz pięcioro braci Hobbsa. Głównym antagonistą będzie brytyjski terrorysta o pseudonimie Null.

Nazwiska aktorów, którzy wcielą się w nowe postaci nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też, kto z dawnej obsady – poza Johnsonem i Stathamem – powróci w nowym filmie. Premiera filmu „Hobbs i Shaw” jest zapowiadana na lipiec 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.