Vega pokazał pełny zwiastun "Small World". Kiedy data premiery?

17.08.2021 14:26
Vega pokazał pełny zwiastun "Small World". Kiedy data premiery? Fot. Mateusz Jagielski/East News

Patryk Vega pokazał zwiastun filmu "Small world", który trafi na ekrany 10 września. Film jest fabularyzowaną opowieścią o porwaniu 4-letniej dziewczynki z Polski.

Patryk Vega pokazał zapowiedź najnowszej produkcji zatytułowanej "Small World". Fabularyzowany film o handlu dziećmi trafi na ekrany jeszcze w tym roku.

Vega pokazał pełny zwiastun "Small World"

Główne role w nowej produkcji Vegi zagrali Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Marieta Żukowska i znany z "Domu z papieru" Enrique Arce. Reżyser zbierał dokumentację do produkcji przez ponad dwa lata.

Polecamy

"Small World" przedstawia historię czterolatki, która została porwana z polskiej wsi i odnaleziona 14 lat później. Vega pokazuje nie tylko losy małej bohaterki, ale również opowiada historię jej rodziców i porywacza. Produkcja jest międzynarodowym projektem.

Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż „Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny.

– zapowiadał produkcje Patryk Vega.

Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany sławnego reżysera. Premiera filmu "Small World" była wielokrotnie przekładana, ale najnowszych informacji wynika, że film trafi na ekrany 10 września 2021 roku.

Zobacz również: "Pitbull" Patryka Vegi z nowym zwiastunem. Poznaliśmy szczegóły fabuły [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.