"Venom 2" - Andy Serkis oficjalnie reżyserem filmu. Twórca zdradził szczegóły fabuły

06.08.2019 10:04
"Venom 2" - Andy Serkis oficjalnie reżyserem filmu. Twórca zdradził szczegóły fabuły Fot. ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/East News

Znany aktor i twórca m.in. "Mowgliego" dla Netfliksa został wybrany do roli reżysera "Venoma 2", czyli kontynuacji przeboju z 2018 roku z Tomem Hardym w roli tytułowej. Serkis zdradził również trochę szczegółów na temat fabuły filmu.

Gwiazdor "Black Panthera", a także Gollum z "Władcy Pierścieni" i "Hobbita" Andy Serkis został oficjalnie potwierdzony jako reżyser "Venoma 2". Obecnie twórca zajmuje się zbieraniem wiedzy na temat komiksowego Venoma. Na jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym Serkis pozuje z egzemplarzem komiksu "Venom: Lethal Protector #6". Zeszyt stanowił również podstawę fabuły dla Rubena Fleischera, czyli twórcy pierwszego filmowego "Venoma".

Andy Serkis wyreżyseruje Venoma 2

Komiks, podobnie jak film, opowiada o Eddiem Brocku i Venomie (Tom Hardy), którzy przenoszą się z Nowego Jorku do San Francisco. Postać zmienia się ze złoczyńcy w antybohatera, który walczy z innymi symbiotami (Scream, Lasherem i Agony). Teraz Serkis prawdopodobnie stara się zapoznać z największą ilością komiksów o Venomie, ale seria "Lethal Protector" może być inspiracją dla reżysera. Zwłaszcza, że w 2. odsłonie "Venoma" głównym antagonistą będzie (najprawdopodobniej) Carnage, którego zagra Woody Harrelson.

Przeczytaj także

Przynajmniej taki obrót spraw sugerowała nam scena po napisach końcowych "Venoma", w której Eddie Brock odwiedza więzienie, by przeprowadzić wywiad z Cletusem Kasadym. Mężczyzna (grany przez Woody Harrelsona) obiecuje Brockowi, że gdy wyjdzie na wolność, przeprowadzi "rzeź" (w oryginale używa słowa "Carnage"). Wydaje się zatem, że fabuła "Venoma 2" opowie właśnie o klasycznym pojedynku między "dobrym" Venomem i kompletnie psychopatycznym Carnage'em.

"Venom" zadebiutował w kinach we wrześniu 2018 roku i zarobił ponad 800 milionów dolarów w światowym box-offisie. Premiera "Venoma 2" jest planowana na październik 2020 roku. 

Zobacz także: Marvel potwierdził, która postać zabiła najwięcej osób w komiksach

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.