"Venom 2": Gwiazdor "Irlandczyka" dołączył do obsady filmu

06.12.2019 11:55
"Venom 2": Gwiazdor "Irlandczyka" dołączył do obsady filmu Fot. kadr z filmu Venom

Według najnowszych informacji do obsady "Venoma 2" dołączył aktor, który wystąpił ostatnio w filmie Martina Scorsese "Irlandczyk". Kogo zagra Stephen Graham?

Trwają prace nad sequelem "Venoma" - historii o słynnym Symbiocie z komiksów Marvela. Do obsady filmu dołączył Stephen Graham, którego widzowie mogą kojarzyć z ostatniej produkcji Martina Scorsese pod tytułem "Irlandczyk".

"Venom 2" - Stephen Graham w obsadzie filmu

Jak podaje Deadline, Graham wcieli się w jedną z postać w nadchodzącej produkcji Sony, która będzie kontynuacją filmu "Venom" z 2018 roku. Aktor dołączy do Toma Hardy'ego, Michelle Williams i Woody'ego Harrelsona, którzy ponownie wcielą się w bohaterów zaprezentowanych w pierwszej części filmu. Hardy gra Eddiego Brocka, który związał się z kosmicznym pasożytem, wyposażającym go w śmiercionośne moce. Williams zagra ukochaną protagonisty, która również miała do czynienia z Venomem. Harrelson pojawił się jako Cletus Kasady w scenie po napisach, która zasugerowała, że w sequelu zobaczymy największego wroga Venoma - Carnage'a. Nie wiadomo, kogo zagra Graham.

Przeczytaj także

Angielski aktor oprócz roli w "Irlandczyku" może pochwalić się udziałem w takich filmach, jak "Gangi Nowego Jorku", "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Rocketman" czy serialu HBO "Zakazane imperium". To nie jedyne nowe nazwisko w obsadzie "Venoma 2". Kilka tygodni temu ogłoszono, że w filmie zobaczymy znaną z "Moonlight" Naomie Harris, która wcieli się w postać znaną jako Shriek.

Przeczytaj także

"Venom 2" - kiedy premiera?

Reżyserią drugiej części zajmie się Andy Serkis. Produkcja Sony Pictures zadebiutuje 2 października 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Zostań Venomem dzięki nietypowej akcji promującej film

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.