31.07.2018 15:52

Venom kontra Riot w nowym zwiastunie filmu o morderczym Symbiocie

„Venom” powraca z nowym zwiastunem. Tym razem nie tylko zobaczymy tytułowego antybohatera w całej okazałości, ale przekonamy się również, jak wygląda główny przeciwnik Eddiego Brocka. 

Venom kontra Riot w nowym zwiastunie filmu o morderczym Symbiocie
foto: kadr z filmu Venom

Na film o Venomie od lat czekają całe rzesze tej postaci znanej z komiksów o Spider-Manie. Chociaż w najnowszej produkcji Sony opartej na komiksach Marvela, nie zobaczymy Petera Parkera, po 2. pierwszych zwiastunach miłośnicy czarnego Symbiota nie tracili nadziei na dobry film. W końcu zaprezentowano 3. zwiastun „Venoma”, który miał premierę na San Diego Comic Con 2018. Co nowego pojawiło się w trailerze?

„Venom” - 3. zwiastun filmu

Oczywiście nie zabrakło nowych scen. Twórcy wykorzystali jednak ujęcia, które pojawiły się we wcześniejszych zapowiedziach. Tym razem rozwinęli jednak to, co widzieliśmy poprzednio. Między innymi w końcu pokazano, jak będzie prezentował się Venom w pełnej okazałości. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

W nowym zwiastunie „Venoma” pojawia się również główny przeciwnik tytułowego antybohatera. Okazuje się, że to naukowiec, który stworzył Symbioty. Pod koniec zwiastuna sam zostaje nosicielem ciekłego organizmu i przemienia się w morderczego Riota. To nie jedyny Symbiot, którego widzimy w zwiastunie. Eddie Brock będzie musiał wykorzystać nową moc, do pokonania armii krwiożerczych pasożytów. 

W produkcji reżyserowanej przez Rubena Fleischera w roli głównej wystąpi Tom Hardy. Wcieli się w dziennikarza Eddiego Brocka, który trafi na trop pewnej korporacji. Wbrew woli staje się nosicielem jednego z Symbiotów, co powoduje narodziny Venoma. W zwiastunie pojawia się scena, w  której potwór zjada głowę złoczyńcy. Samo zabójstwo nie jest jednak pokazane na ekranie. Trudno więc określić, czy plotki mówiące o „Venomie” jako filmie w kategorii PG-13 to prawda. 

Film trafi do kin 5 października 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Tom Hardy Venom Marvel Marvel Comics