27.09.2018 12:54

Venom masakruje oddział SWAT w nowym klipie z filmu Marvela

Studio Sony postanowiło pokazać, jak Venom radzi sobie w akcji. Morderczy Symbiot jest w stanie pokonać całą specjalną jednostkę policji. 

Venom masakruje oddział SWAT w nowym klipie z filmu Marvela
foto: kadr z filmu Venom

Na solowy film o Venomie czeka wielu fanów komiksów. Antybohater cieszy się wielkim uznaniem wśród czytelników papierowych opowieści o superbohaterach oraz filmów na ich podstawie. Niestety do tej pory filmowcom nie udało się przenieść Venoma na duży ekran w satysfakcjonujący sposób. Historia Eddiego Brocka, który zostaje nosicielem kosmity z rasy Symbiotów, napawa więc nadzieją wszystkich tych, którzy spodziewają się ostrej jazdy bez trzymanki. Niestety brutalność Venoma ograniczy kategoria wiekowa filmu. Początkowo produkcja miała być przeznaczona dla widzów dorosłych, ale finalnie producenci uznali, że interesuje ich szersze grono. Nowy klip z „Venoma” udowadnia, że film ze znaczkiem PG-13 może spodobać się także fanom prawdziwej (chociaż nie krwawej) jatki. 

„Venom” - Eddie Brock kontra Swat

W głównego bohatera wciela się Tom Hardy, który grał już w filmie superbohaterskim. W produkcji Christophera Nolana „Mroczny Rycerz powstaje” wcielił się w Bane'a - głównego przeciwnika Batmana. Tym razem postaci Hardy'ego będzie bliżej superbohaterom, jednak należy pamiętać, że Venom nie gardzi brutalnymi praktykami. Doskonale udowadnia to w jednej ze scen, zaprezentowanych przez Studio Sony.

Venom bardzo skutecznie radzi sobie z oddziałem SWAT, który próbuje aresztować Eddiego Brocka. Dziennikarz prawdopodobnie włamał się do siedziby Life Foundation - organizacji eksperymentującej na schwytanych Symbiotach. Trudno powiedzieć, czy Brock szukał dowodów na nieczyste praktyki Life Foundation, czy chciał znaleźć sposób, by pozbyć się Venoma ze swojego organizmu. 

„Venom” - kiedy premiera?

Szerszy kontekst fragmentu filmu poznamy podczas jego premiery. Produkcja trafi do kin 5 października 2018 roku. Reżyser „Venoma” zapowiedział, żeby zostać na sali do końca napisów. Prawdopodobnie twórcy ukryli dodatkową scenę, która zapowie kolejną część filmu. Fani podejrzewają, że w sequelu pojawi się jeden z największych komiksowych przeciwników Venoma - jego pomiot o imieniu Carnage

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Tom Hardy Venom Marvel