Venom pojawi się w uniwersum Spider-Mana?

Kamil Dachnij
19.06.2017 10:17
Venom pojawi się w uniwersum Spider-Mana? Fot. kadr z filmu

Venom to jeden z najbardziej ekscytujących wrogów Człowieka Pająka. Bardzo możliwe, że dojdzie do spotkania bohaterów w tym samym filmie. 

Sony i Marvel Studios najwidoczniej nie mogą dojść do porozumienia, co z tym Venomem. Jakiś czas temu prezes Marvela, Kevin Feige, zapewniał wszystkich, że nie pojawiły się żadne plany odnośnie debiutu symbiotu w jego uniwersum. Jego decyzja jest co najmniej dziwna, zważywszy na to, że w rolę Eddie’go Brocka wcieli się Tom Hardy. Jednak producentka studia Sony, Amy Pascal, przedstawiła odmienny punkt widzenia. Gdy spytano ją nie tylko o solowy film Venoma, ale także o Black Cat i Silver Sable, to padły takie słowa:

Te filmy będą miały miejsce w świecie, jaki stworzyliśmy dla Petera Parkera. To mogą być inne miejsca, ale świat w którym rozegrają się te historie, będzie ten sam, a wydarzenia będą w jakimś stopniu ze sobą powiązane.

Tutaj wideo z wywiadu:

Żeby było zabawniej, znowu w tym wszystkim przewijała się osoba Toma Hollanda, bo wideo z wypowiedzią Pascal umieścili jego fani z Twittera. Przypomnijmy, że Holland zdradził ostatnio, że jego Spider-Man będzie trylogią. Oczywiście słowa producentki tyczą się bardziej spin-offów, aniżeli 2. części „Spider-Man: Homecoming”. Jest wręcz mało prawdopodobne, aby Venom pojawił się tak szybko w głównej serii, o ile w ogóle.

Pierwszy solowy film z jednym z największych przeciwników Człowieka Pająka ma zadebiutować na ekranach 5 października 2018 roku. Jego reżyserem będzie Ruben Fleischer, który do tej pory najbardziej zapamiętał się widzom z horror komedią „Zombieland” z 2009 roku. Jego udział jest tym bardziej logiczny, gdy weźmiemy pod uwagę, że film ma mieć kategorię R.

Zanim jednak zobaczymy Toma Hardy’ego w roli ikonicznego antagonisty, wcześniej będziemy mieli okazję zobaczyć, jak sprawdza się „Spider-Man: Homecoming”. Premiera filmu odbędzie się 14 lipca 2017 roku. Prócz Toma Hollanda w roli Petera Parkera zobaczymy jeszcze m.in. Marisę Tomei jako ciocię May, Roberta Downey Jr. jako Tony’ego Starka, Michaela Keatona jako Sępa oraz Donalda Glovera. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.