19.06.2017 10:17

Venom pojawi się w uniwersum Spider-Mana?

Venom to jeden z najbardziej ekscytujących wrogów Człowieka Pająka. Bardzo możliwe, że dojdzie do spotkania bohaterów w tym samym filmie. 

Venom pojawi się w uniwersum Spider-Mana?
foto: kadr z filmu

Sony i Marvel Studios najwidoczniej nie mogą dojść do porozumienia, co z tym Venomem. Jakiś czas temu prezes Marvela, Kevin Feige, zapewniał wszystkich, że nie pojawiły się żadne plany odnośnie debiutu symbiotu w jego uniwersum. Jego decyzja jest co najmniej dziwna, zważywszy na to, że w rolę Eddie’go Brocka wcieli się Tom Hardy. Jednak producentka studia Sony, Amy Pascal, przedstawiła odmienny punkt widzenia. Gdy spytano ją nie tylko o solowy film Venoma, ale także o Black Cat i Silver Sable, to padły takie słowa:

"

Te filmy będą miały miejsce w świecie, jaki stworzyliśmy dla Petera Parkera. To mogą być inne miejsca, ale świat w którym rozegrają się te historie, będzie ten sam, a wydarzenia będą w jakimś stopniu ze sobą powiązane. "

Tutaj wideo z wywiadu:

Żeby było zabawniej, znowu w tym wszystkim przewijała się osoba Toma Hollanda, bo wideo z wypowiedzią Pascal umieścili jego fani z Twittera. Przypomnijmy, że Holland zdradził ostatnio, że jego Spider-Man będzie trylogią. Oczywiście słowa producentki tyczą się bardziej spin-offów, aniżeli 2. części „Spider-Man: Homecoming”. Jest wręcz mało prawdopodobne, aby Venom pojawił się tak szybko w głównej serii, o ile w ogóle.

Pierwszy solowy film z jednym z największych przeciwników Człowieka Pająka ma zadebiutować na ekranach 5 października 2018 roku. Jego reżyserem będzie Ruben Fleischer, który do tej pory najbardziej zapamiętał się widzom z horror komedią „Zombieland” z 2009 roku. Jego udział jest tym bardziej logiczny, gdy weźmiemy pod uwagę, że film ma mieć kategorię R.

Zanim jednak zobaczymy Toma Hardy’ego w roli ikonicznego antagonisty, wcześniej będziemy mieli okazję zobaczyć, jak sprawdza się „Spider-Man: Homecoming”. Premiera filmu odbędzie się 14 lipca 2017 roku. Prócz Toma Hollanda w roli Petera Parkera zobaczymy jeszcze m.in. Marisę Tomei jako ciocię May, Roberta Downey Jr. jako Tony’ego Starka, Michaela Keatona jako Sępa oraz Donalda Glovera. 

Kamil Dachnij
Tagi: News Tom Hardy Spider-Man