Venom zmierzy się na ekranie z Carnagem

Robert Skowronski
22.06.2017 14:14
Venom zmierzy się na ekranie z Carnagem Fot. materiały prasowe

Dwa symbionty spotkają się na ekranie. Studio Sony ma nam do zaoferowania nie lada gratkę.

Wiemy, że jeden z głównych antagonistów Spider-Mana doczeka się własnego filmu. W tytułowego Venoma wcieli się Tom Hardy. Film ma zadebiutować na ekranach 5 października 2018 roku, a za kamerą stanie Ruben Fleischer odpowiedzialny za „Zombieland” i serial „Santa Clarita Diet”. Plan zdjęciowy ruszy jesienią 2017.

Najnowsze informacje mówią o tym, że na ekranie zjawi się również Carnage, który będzie wrogiem Venoma. Opowiedział o tym Tom Rothman z Sony:

W kwestii planów ekspansji, Tom Hardy zagra w „Venomie”, w którym pojawi się też Carnage.

Okazuje się, że Tom Holland jest zobligowany do zagrania w trzech odsłonach „Spider-Mana” od Marvela. Sony ma w planach ściągnięcie aktora do swoich spin-offów, gdzie także wcieliłby się w Człowieka Pająka.

Ci, którym postać Carnage'a jest obca wyjaśniamy jego rodowód. Tak naprawdę ten kryminalista nazywa się Cletus Kassidy. Dzielił on celę razem z Eddiem Brockiem, późniejszym Venomem, który pozostawił po sobie pomiot, który złączył się z Cletusem i tak narodził się Carnage. Cletus Kassidy zadebiutował na kartach komiksu w marcu 1991 roku, a rok później powstał już Carnage.

„Venom” zainicjuje nowe kinowe uniwersum z postaciami znanymi z komiksów, do których prawa ma studio Sony. Kolejnymi spin-offami mają być te poświęcone postaciom Mysterio i Kravena. Scott Rosenberg i Jeff Pinkner napisali scenariusz do „Venoma”, wcześniej z tym zadaniem mierzył się Dante Harper („Na skraju jutra”, „World War Z”). Producentami zostali Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.