Venom zmierzy się na ekranie z Carnagem

Robert Skowronski
22.06.2017 14:14
Venom zmierzy się na ekranie z Carnagem Fot. materiały prasowe

Dwa symbionty spotkają się na ekranie. Studio Sony ma nam do zaoferowania nie lada gratkę.

Wiemy, że jeden z głównych antagonistów Spider-Mana doczeka się własnego filmu. W tytułowego Venoma wcieli się Tom Hardy. Film ma zadebiutować na ekranach 5 października 2018 roku, a za kamerą stanie Ruben Fleischer odpowiedzialny za „Zombieland” i serial „Santa Clarita Diet”. Plan zdjęciowy ruszy jesienią 2017.

Najnowsze informacje mówią o tym, że na ekranie zjawi się również Carnage, który będzie wrogiem Venoma. Opowiedział o tym Tom Rothman z Sony:

W kwestii planów ekspansji, Tom Hardy zagra w „Venomie”, w którym pojawi się też Carnage.

Okazuje się, że Tom Holland jest zobligowany do zagrania w trzech odsłonach „Spider-Mana” od Marvela. Sony ma w planach ściągnięcie aktora do swoich spin-offów, gdzie także wcieliłby się w Człowieka Pająka.

Ci, którym postać Carnage'a jest obca wyjaśniamy jego rodowód. Tak naprawdę ten kryminalista nazywa się Cletus Kassidy. Dzielił on celę razem z Eddiem Brockiem, późniejszym Venomem, który pozostawił po sobie pomiot, który złączył się z Cletusem i tak narodził się Carnage. Cletus Kassidy zadebiutował na kartach komiksu w marcu 1991 roku, a rok później powstał już Carnage.

„Venom” zainicjuje nowe kinowe uniwersum z postaciami znanymi z komiksów, do których prawa ma studio Sony. Kolejnymi spin-offami mają być te poświęcone postaciom Mysterio i Kravena. Scott Rosenberg i Jeff Pinkner napisali scenariusz do „Venoma”, wcześniej z tym zadaniem mierzył się Dante Harper („Na skraju jutra”, „World War Z”). Producentami zostali Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.