"Villains": zwiastun thrillera komediowego z Billem Skarsgårdem. O czym opowie film?
23.08.2019 15:24
"Villains": zwiastun thrillera komediowego z Billem Skarsgårdem. O czym opowie film? Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Villains"/ Gunpowder & Sky

W sieci pojawiła się zapowiedź przewrotnego thrillera "Villains". O czym opowie film i kto znalazł się w obsadzie?

"Dwójka złych ludzi spotka dwójkę jeszcze gorszych". Tak brzmi hasło promocyjne nowego filmu Dana Berka i Roberta Olsena. O czym opowie film "Villains"? Kiedy ukaże się w kinach? Oto wszystko, co wiemy o produkcji.

"Villains" - zwiastun filmu z Billem Skarsgårdem

Zwiastun filmu "Villains" prezentuje się następująco:

"Villains" - fabuła

"Villains" to przewrotny thriller z silnymi elementami humorystycznymi. Zobaczymy w nim historię dwójki amatorskich kryminalistów, którzy postanawiają włamać się do domu na przedmieściach. Natrafiają jednak na mroczną tajemnicę. Szybko się bowiem okazuje, że jego właścicielami jest sadystyczne małżeństwo, które ani myśli puścić włamywaczy wolno.

"Villains" - obsada

W rolach głównych zobaczymy Billa Skarsgårda ("To", "Castle Rock"), Maikę Monroe ("Coś za mną chodzi"), Jeffreya Donovana i Kyrę Sedgwick. Oprócz nich pojawią się między innymi Blake Baumgartner, Noah Robbins, Danny Johnson i Nikolas Kontomanolis.

Przeczytaj także

"Villains" - premiera

Reżyserami i autorami scenariusza są Dan Berk i Robert Olsen. Premiera filmu "Villains" planowana jest na 20 września 2019 roku.

Zobacz też: 25 najlepszych thrillerów w historii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.