Paul Walker zainspirował Vina Diesla do zaproszenia Johna Ceny do "Szybkich i wściekłych"

16.04.2021 14:03
Paul Walker zainspirował Vina Diesla do zaproszenia Johna Ceny do "Szybkich i wściekłych" Fot. Moviestore Collection/face to face/Reporter/East News

"Szybcy i wściekli 9" zaprezentuje nam Johna Cenę w roli Jakoba Toretto, zaginionego brata Dominika Toretto (Vin Diesel). Okazuje się, że ten pomysł "podrzucił" Dieslowi sam Paul Walker.

Szybcy i wściekli 9 - Paul Walker zainspirował Vina Diesla

Wiecie, kolejne odsłony franczyzy "Szybkich i wściekłych" muszą podkręcać atmosferę. A co jest lepsze od rodzinnej bójki między Vinem Dieslem/Dominikiem Toretto i jego zaginionym bratem Johnem Ceną/Jakobem Toretto? Nie mamy bladego pojęcia.

Polecamy

Niedawno na temat tego pomysłu wypowiedział się Vin Diesel, który podczas konferencji prasowej związanej z nowym filmem zdradził, że to prawdopodobnie Paul Walker jest odpowiedzialny na powstanie tej idei. Jak wyjaśnił:

Pamiętam, że gadałem kiedyś z Justinem, że fajnie byłoby obsadzić nowego Toretto, brata Doma. A potem kilka dni później w mojej małej "salce Doma", gdzie medytuje i przygotowuje się do tej roli, pojawił się John Cena. Przyszedł John i możecie powiedzieć, że to szalone, ale czułem jakby to Pablo, Paul Walker, go tam zaprosił. Czułem w głębi, że tak musiało być i tego chciałby Paul. 

Polecamy

W zwiastunie nadchodzącej produkcji widzimy fragmenty, w których dom patrzy na filmiki z Brianem (Paul Walker). Postać pozostaje integralną częścią całej franczyzy, więc trudno się dziwić, że Vin Diesel nadal ma w pamięci swojego zmarłego przyjaciela.

Cena również zdawał sobie sprawę z tego, jak poważne jest zaangażowanie do tej serii filmowej - zwłaszcza jeżeli ma zagrać postać o nazwisku Toretto:

Definitywnie zdawałem sobie sprawę z tego, jak ogromną mam odpowiedzialność. Dostałem możliwość bycia największym wrogiem w historii tej serii. To coś, co traktuje bardzo poważnie. Wszystko zaczyna się od szacunku. Musisz sobie na niego zapracować - nie tylko w Hollywood, ale tak ogólnie w życiu.

Film "Szybcy i wściekli 9" zadebiutuje w kinach 25 czerwca 2021 roku. Na razie trudno stwierdzić, czy zobaczymy go tego dnia również w Polsce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.