Vin Diesel pokazał pierwsze kadry z nowego filmu o Riddicku. Czeka na nas powrót bohatera

17.05.2022 13:22
Vin Diesel pokazał pierwsze kadry z nowego filmu o Riddicku. Czeka na nas powrót bohatera Fot. RADAR PICTURES / Album/EAST NEWS

Vin Diesel nie zapomina o seriach, które dały mu światową sławę. Wręcz przeciwnie - aktor udostępnił bowiem zdjęcie z nadchodzącego filmu "Riddick 4: Furya". Co wiemy na temat produkcji?

Vin Diesel powraca jako Riddick w filmie Furya

Seria "Kroniki Reddicka" to seria horrorów akcji sci-fi, w którym głównego bohatera gra Vin Diesel. Pierwszy film z tej franczyzy pod tytułem "Pitch Black" zadebiutował w kinach w 2000 roku. Jak pewnie pamiętacie, w trakcie następnej dekady produkcja doczekała się dwóch kontynuacji oraz animowanego filmu i gry komputerowej.

Polecamy

Franczyza przez kilka lat wyszła z mainstreamu, ale fani Riddicka na szczęście nie będą musieli czekać już dużo dłużej na nową odsłonę serii. Vin Diesel właśnie podzielił się nowym zdjęciem ze szkicami koncepcyjnymi z nadchodzącego filmu, które przedstawiają nam tytułowego bohatera na obcej planecie:

Wnioskując po dialogu i minie Riddicka, ten może się doczekać albo potomstwa, albo kogoś, kto jest obdarzony takimi samymi "mocami", co on. Obie wersje otwierają sporo możliwości twórcom produkcji. 

Polecamy

Jak na Instagramie napisał sam Diesel:

Nareszcie miałem okazję zobaczyć nowe materiały z Riddicka. "Podekscytowany" to za małe słowo. FURYA! Wesołej kreatywnej niedzieli. Sama miłość, zawsze.

Niestety, na razie nie ma oficjalnej daty premiery, ani konkretniejszych szczegółów dotyczących nowej odsłony przygód Riddicka. Wiemy na pewno, że w głównej roli ponownie wróci Vin Diesel. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.