Vin Diesel pokazał zdjęcie z planu "Szybkich i wściekłych IX". Powróci postać Paula Walkera?
26.08.2019 11:09
Vin Diesel pokazał zdjęcie z planu "Szybkich i wściekłych IX". Powróci postać Paula Walkera? Fot. DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Czy w IX części "Szybkich i wściekłych" powróci Cody Walker, który grał wcześniej "ciało" Briana O'Connera. Vin Diesel udostępnił bowiem zdjęcie z młodszym bratem aktora.

Na Instagramie Vina Diesla pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Codym Walkerem, bratem zmarłego Paula Walkera. Cody wraz ze swoim bratem Calebem pomogli twórcom w nakręceniu VII części "Szybkich i wściekłych", gdy wystąpili jako dublerzy Paula Walkera, kiedy to potrzebowano nowych scen do filmu po śmierci ich starszego brata. 

Postać Paula Walkera powróci w Szybkich i wściekłych IX?

Vin Diesel mocno zżył się z braćmi Paula Walkera i gdy młodszy z nich pojawił się na planie "Szybkich i wściekłych IX", aktor nie krył podziwu i uznania dla Cody'ego Walkera, pisząc o nim:

Zawsze dzieje się coś specjalnego, gdy Cody pojawia się na planie... Pablo zawsze był z niego dumny! Cała miłość, zawsze.

Przeczytaj także

A oto post w całej swojej okazałości: 

Widoczne powyżej zdjęcie spokojnie mogłoby prezentować Doma i Briana (lub Vina Diesela i Paula Walkera) i pojawić się w filmie. Czy właśnie do tego nawiązuje twarz "Szybkich i wściekłych"? Wiemy jak bardzo ważna jest dla Dominica Toretto rodzina, więc powrót Briana O'Connera nie jest niewykluczony. Zwłaszcza, że technologia poszła do przodu, a Cody i Caleb Walkerowie wyrazili zainteresowanie graniem w kolejnych częściach. 

Reżyserem nowej odsłony serii jest Justin Lin. W filmie pojawią się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Nathalie Emmanuel, John Cena, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Film zadebiutuje 22 maja 2020 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.