26.08.2019 11:09

Vin Diesel pokazał zdjęcie z planu "Szybkich i wściekłych IX". Powróci postać Paula Walkera?

Czy w IX części "Szybkich i wściekłych" powróci Cody Walker, który grał wcześniej "ciało" Briana O'Connera. Vin Diesel udostępnił bowiem zdjęcie z młodszym bratem aktora.

Paul Walker
foto: DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Na Instagramie Vina Diesla pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Codym Walkerem, bratem zmarłego Paula Walkera. Cody wraz ze swoim bratem Calebem pomogli twórcom w nakręceniu VII części "Szybkich i wściekłych", gdy wystąpili jako dublerzy Paula Walkera, kiedy to potrzebowano nowych scen do filmu po śmierci ich starszego brata. 

Postać Paula Walkera powróci w Szybkich i wściekłych IX?

Vin Diesel mocno zżył się z braćmi Paula Walkera i gdy młodszy z nich pojawił się na planie "Szybkich i wściekłych IX", aktor nie krył podziwu i uznania dla Cody'ego Walkera, pisząc o nim:

"

Zawsze dzieje się coś specjalnego, gdy Cody pojawia się na planie... Pablo zawsze był z niego dumny! Cała miłość, zawsze. "

Foto: materiały prasowe Universal Pictures
Foto: materiały prasowe Universal Pictures
Przeczytaj także Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" cynicznie o "Hobbs i Shaw". Jak konflikt wpłynie na serię?

A oto post w całej swojej okazałości: 

Widoczne powyżej zdjęcie spokojnie mogłoby prezentować Doma i Briana (lub Vina Diesela i Paula Walkera) i pojawić się w filmie. Czy właśnie do tego nawiązuje twarz "Szybkich i wściekłych"? Wiemy jak bardzo ważna jest dla Dominica Toretto rodzina, więc powrót Briana O'Connera nie jest niewykluczony. Zwłaszcza, że technologia poszła do przodu, a Cody i Caleb Walkerowie wyrazili zainteresowanie graniem w kolejnych częściach. 

Reżyserem nowej odsłony serii jest Justin Lin. W filmie pojawią się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Nathalie Emmanuel, John Cena, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Film zadebiutuje 22 maja 2020 roku.

Tagi: News Szybcy i wściekli Vin Diesel