11.03.2020 12:13

Vin Diesel zapewnia fanów, że premiera "Szybkich i wściekłych 9" się odbędzie

W obliczu przesuniętych premier "No Time to Die", czy polskiego "W lesie dziś nie zaśnie nikt", coraz więcej osób zastanawia się nad losem innych produkcji. 

Vin Diesel zapewnia fanów, że premiera "Szybkich i wściekłych 9" się odbędzie
foto: Album Online/East News

Do kin w piątek 13 marca 2020 roku zawita "Bloodshot" z Vinem Dieslem w roli głównej. Z tej okazji, aktor udziela wywiadów, w których opowiada nie tylko o swoim najnowszym filmie, ale także o nadchodzących produkcjach ze swoim udziałem.

Premiera Szybkich i wściekłych 9 odbędzie się zgodnie z planem

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Strażnicy Galaktyki pojawią się w "Thorze: Love and Thunder", a także o jego nadziejach z "Valiant Cinematic Universe", które miałoby powstać po sukcesie "Bloodshota". Aktor odniósł się również do pogłosek dotyczących przeniesienia premiery "Szybkich i wściekłych 9". Vin Diesel i spółka żadnego wirusa się nie boją, dlatego debiut kolejnych przygód Doma i familii jest niezagrożony.

Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Przeczytaj także Vin Diesel potwierdził, że w "Thorze 4" zobaczymy Strażników Galaktyki

Jak stwierdził w wywiadzie z USA Today:

"

Powiem tak: Bloodshot jest koniec końców żołnierzem, a ci nie decydują, gdzie zostaną wysłani. My zachowamy się podobnie. Potrzebujemy teraz filmów bardziej, niż kiedykolwiek. Jesteśmy w interesującym miejscu, gdzie zagrożone jest w ogóle chodzenie do kina i przeżywanie filmów z publicznością. Więc definitywnie potwierdzam - my się na premierze pojawimy. "

W nowej części, oprócz znanych i lubianych bohaterów znanych z poprzednich odsłon "Szybkich i wściekłych" pojawi się również John Cena w roli brata Dominica Torreto. Były zapaśnik będzie głównym antagonistą filmu. Oprócz tego gratką dla fanów będzie powrót Hana, który teoretycznie zmarł w filmie "Szybcy i wściekli: Tokyo Drift". Premiera produkcji jest planowana na 22 maja 2020 roku. 

Vin Diesel
Vin Diesel
Przeczytaj także "Szybcy i wściekli 9" - czy w filmie wystąpi słynny gwiazdor komediowy?

Zamierzacie obejrzeć Szybkich i wściekłych 9?

Tagi: News Szybcy i wściekli Vin Diesel