Vin Diesel został wokalistą. Posłuchajcie jego singla "Days Are Gone"

02.11.2020 10:59
Vin Diesel został wokalistą. Posłuchajcie jego singla "Days Are Gone" Fot. Invision/Invision/East News

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" zaczął karierę muzyczną. Vin Diesel postanowił nagrać drugiego już singla. Posłuchajcie trochę wakacyjno-nostalgicznego kawałka "Days Are Gone".

Kilka tygodni temu Vin Diesel podzielił się swoim debiutanckim singlem "Feel Like I Do", w którym pokazał, że jego twarda warstwa zewnętrzna skrywa całkiem przyjemnego chłopaczka, gotowego na wakacje w rodzinnym gronie. Teraz aktor udowodnił, że nie była to jednorazowa przygoda i podzielił się kolejnym kawałkiem, wakacyjno-nostalgicznym "Days Are Gone".

Vin Diesel zaprezentował nowy singiel

Obydwa single zostały udostępnione za pośrednictwem Palm Tree Records, założonej przez znanego twórcę muzyki elektronicznej o pseudonimie Kygo. Współtwórcami kawałka "Days Are Gone" są Diesiel, NoMBe oraz Petey Martin. Posłuchajcie efektów ich pracy poniżej:

Przeczytaj także

Diesel wytłumaczył swoją działalność muzyczną w rozmowie z portalem People:

Coś w tym roku doprowadziło mnie do tego stylu pozytywnej muzyki tropical house. "Feel Like I Do" ma w gruncie rzeczy pozytywny przekaz, a "Days Are Gone" to piosenka, z którą każdy się może utożsamić. To wracanie wspomnieniami do czasów, gdy mieliśmy mniej obowiązków, niż teraz.

Przeczytaj także

Vin Diesel na Instagramie wyjaśnił, że jego kariera muzyczna rozkwitła w 2020 roku, ponieważ nie musiał przebywać na planach filmowych. Jak sam stwierdził, jest artystą i każdy artysta musi mieć jakiś sposób na wykorzystanie swojej kreatywności. Aktor zdradził też, że do kontynuowania swojej przygody z muzyką zainspirował go Paul Walker. Jak sam wyjaśnił:

Niech mój brat spoczywa w pokoju. Pamiętam raz byliśmy w Londynie i powiedziałem Pablo, że ludzie się denerwują o to moje śpiewanie. To właśnie on mi powiedział: "Nigdy nie przestawaj śpiewać. Wiesz, że masz coś specjalnego".

Vin Diesel powróci jako Dominic Toretto w "Szybkich i wściekłych 9". Premiera filmu jest planowana na maj 2021 roku. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.