03.12.2018 13:07

Vince Neil zdradził datę premiery filmu o Motley Crue. Kiedy obejrzymy "The Dirt"?

Wokalista podzielił się na swoim Twitterze dobrą wiadomością. Zdradził fanom, że widział już film o swoim zespole, a także podał oficjalną datę premiery produkcji. 

Motley Crue
foto: Everett Collection/East News

Zdjęcia do "The Dirt" ruszyły na początku 2018 roku i mimo poważnego wypadku na planie produkcji o Motley Crue, produkcja jest już zakończona, a sam film znajduje się w fazie post-produkcji. O tym, jak prezentuje się produkcja napisał wokalista zespołu, Vince Neil, który na Twitterze podzielił się z fanami wrażeniami po seansie i zdradził datę premiery filmu o glam rockowej formacji. 

Znamy datę premiery The Dirt o Motley Crue

Film trafi na Netfliksa już 22 marca 2019 roku. Ta data może oczywiście ulec zmianie, ponieważ na razie nikt poza Neilem nie potwierdził tej informacji. Mnie mniej, fani już mogą odliczać czas do zobaczenia "Brudu" na ekranach swoich telewizorów:

Jeśli chodzi zaś o samą produkcję, to "The Dirt" będzie adaptacją książki o tym samym tytule, która opisywała dzieje kapeli w latach 80., czyli czasach ich największej popularności. W głównych rolach zobaczymy Iwana Rheona (Mick Mars), Machine Guna Kelly'ego (Tommy Lee), Daniela Webbera (Vince Neil) oraz Douglasa Bootha (Nikki Six). W filmie pojawi się również Tony Cavalero, który zagra samego Księcia Ciemności, Ozzy'ego Osbourne'a.

Powstanie nowa płyta Motley Crue?

Obraz wyreżyseruje Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów spod szyldu "Jackass", natomiast sam zespół nagrywa z okazji premiery nową muzykę - Nikki Six poinformował na Twitterze, że nowy materiał zespołu jest "świetny, surowy i prawdziwy. Każdy z nas napie*dalał jak szalony, a nad całym projektem czuwa Bob Rock". Lider Motley Crue uspokoił również fanów, że nowa muzyka w filmie o czasach zamierzchłych "będzie pasowała", a sami słuchacze powinni im zaufać, bo to w końcu film o nich. 

Premiera "The Dirt" odbędzie się 22 marca 2019 roku. Film trafi na Netflix. 

Kamil Kacperski
Tagi: Motley Crue News