Viola Davis zagra Michelle Obamę w serialu o Pierwszych Damach

27.08.2019 13:40
Viola Davis zagra Michelle Obamę w serialu o Pierwszych Damach Fot. WENN.com/agestock/East News

Stacja Showtime przygotowuje serię "First Ladies", która opowie o Pierwszych Damach USA. W pierwszym sezonie zobaczymy Michelle Obamę, Eleanor Roosevelt i Betty Ford.

Showtime opowie historie Pierwszych Dam USA w nowej serialowej antologii "First Ladies", której producentką wykonawczą będzie zdobywczyni Oscara Viola Davis. Scenarzystą produkcji jest Aaron Cooley, a serial opowie oczywiście o żonach prezydentów Stanów Zjednoczonych Ameryki. Informację na ten temat podał portal Deadline.

Viola Davis zagra Michelle Obamę

Portal podał również pierwszy oficjalny opis fabuły programu, który głównie będzie się rozgrywał w Białym Domu. "First Ladies" przedstawi widzom, jak ważnymi i często niedocenianymi postaciami w polityce są żony prezydentów:

Serial "First Ladies" będzie się rozgrywał we Wschodnim Skrzydle Białego Domu, gdzie doszło do wielu ważnych historycznie decyzji, które zmieniły świat. Były one ukryte przed światem przez amerykańskie charyzmatyczne, skomplikowane i dynamiczne Pierwsze Damy.

Przeczytaj także

Pierwszy sezon produkcji skupi się na trzech Pierwszych Damach: Michelle Obamie (w tej roli Viola Davis), Eleanor Roosevelt oraz Betty Ford. Na razie nie wiemy, kto wcieli się w dwie pozostałe kobiety. 

Sama Michelle Obama jest obecnie zajęta tworzeniem produkcji dla Netfliksa, aczkolwiek do tej pory nie poznaliśmy zbyt wielu detali na ten temat. Viola Davis szykuje się natomiast do "The Suicide Squadu" od Jamesa Gunna, który będzie kontynuacją/wariacją na temat "Suicide Squadu" z 2016 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.