14.01.2019 13:19

"Aquaman": w filmie wystąpiła Polka. W kogo wcieliła się aktorka?

W nowej superprodukcji Warner Bros. pojawił się polski akcent - w filmie wystąpiła Natalia Safran, która jest również współproducentką dzieła o królu siedmiu mórz. 

Aquaman 2018
foto: kadr z filmu "Aquaman"

Natalia Safran, czyli współwłaścicielka firmy produkcyjnej The Safran Company, wystąpiła gościnnie w "Aquamanie", wielkim przeboju DC, który po niecałym miesiącu od oficjalnej premiery zarobił już ponad 1 miliard dolarów w box-offisie. Polka była również jedną ze współproducentek filmu o herosie DC. Artystka wcieliła się w postać królowej Rini, władczyni Królestwa Rybaków. Na ekranie towarzyszyli jej m.in. Dijmon Hounsou (Król Ricou), Patrick Wilson (Ocean Master) i Dolph Lundgren (Król Nereus). 

Scena z udziałem Natalii Safran jest jeszcze niedostępna w internecie. Na szczęście jeszcze przed premierą filmu, portal Entertainment Weekly pokazał zdjęcia z produkcji, które przedstawiły Królową Rinę:

w

Polka wystąpiła w Aquamanie

Safran pokazała na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć zza kulis "Aquamana". Zdradziła, że proces jej charakteryzacji trwał około 5 godzin, a kolejne 2 poświęcano na to, aby się go pozbyć. Oprócz tego artystka pozowała również na "błękitnym dywanie" podczas premiery produkcji. Zobaczcie kilka przykładowych zdjęć i filmików z procesu charakteryzacji:

Safran działa również ze swoim bratem w popowym zespole The Forevers. Natomiast firma The Safran Company ma na koncie takie filmy, jak "Obecność", "Annabelle", czy nadchodzący "Shazam!". Czy Polka pojawi się również w nowej produkcji z logiem DC? Tego dowiemy się w kwietniu 2019 roku.

Aquaman - powstanie sequel?

"Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku i po niecałym miesiącu od premiery (14 stycznia 2019 roku) jego wynik w box-offisie przebił magiczną barierę miliarda dolarów. Jest to najlepszy wynik filmów DCEU i jeden z największych sukcesów komercyjnych ostatniego roku. Dzięki takim osiągnięciom możemy być wręcz pewni, że produkcja doczeka się kontynuacji, w której głównym przeciwnikiem Aquamana będzie Black Manta. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Aquaman