W "Matriksie 4" powróci kolejna postać z oryginalnej trylogii. O kogo chodzi?

30.09.2020 13:03
W "Matriksie 4" powróci kolejna postać z oryginalnej trylogii. O kogo chodzi? Fot. United Archives/East News

W nadchodzącym filmie zobaczymy kolejną znajomą twarz. Portal Deadline potwierdził, że w "Matriksie 4" pojawi się znana postać z oryginału. O kogo chodzi?

Deadline podaje, że w filmie powróci aktor/kaskader Daniel Bernhardt, który wcielał się w Agenta Johnsona. Jego postać zadebiutowała w "Matriksie: Reaktywacji" z 2003 roku. Najpierw pojawił się w otwierających minutach produkcji, gdzie pojedynkował się z Neo. W trakcie filmu widzieliśmy go jeszcze kilkukrotnie.

Matrix 4 - w filmie powróci kolejna znajoma postać

Najbardziej znaną sceną z jego udziałem jest jednak pościg na autostradzie, gdzie Johnson doprowadził do eksplozji dwóch ciężarówek - wszystko po to, by zabić Morfeusza i Klucznika. Chociaż od tamtego momentu go nie widzieliśmy w filmach, to najprawdopodobniej stał się częścią Agenta Smitha. W końcu wiemy z "Matriksa: Rewolucje", że w Matriksie pozostały tylko i wyłącznie klony Agenta Smitha.  

Przeczytaj także

W jaki sposób Agent Johnson powróci? To jest wielka niewiadoma, zresztą jak cała reszta szczegółów dotyczących filmu. Wiemy na pewno, że oprócz Bernhardta w filmie powrócą Keanu Reeves i Carrie Ann Moss, którzy wcielą się kolejno w Neo i Trinity.

Dołączą do nich powracający Jada Pinkett Smith jako Niobe oraz Lambert Wilson jako Merowing. Niestety, w filmie nie pojawi się Hugo Weaving/Agent Smith. Aktor wyjaśnił, że zwyczajnie nie miał czasu na pracę przy "Matriksie 4".

Produkcja filmu została niedawno wznowiona w Berlinie po kilku miesiącach przerwy spowodowanej koronawirusem. Z tego względu datę premiery przeniesiono na 1 kwietnia 2022 roku. Reżyserem i współscenarzystką filmu jest Lana Wachowski. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.