24.04.2018 16:20

Czy w „Shazam!” pojawią się kolejni superbohaterowie?

DC przygotowuje się do przedstawienia fanom The Shazam Family, grupy herosów znanych z kart komiksów o młodocianym superbohaterze.

komiks Shazam
foto: materiały prasowe

Na razie zbyt dużo nie wiemy na temat fabuły „Shazama!” - na pewno głównym przeciwnikiem Billy'ego Batsona będzie Doktor Sivana grany przez Marka Stronga i na pewno nastolatek będzie potrafił zmienić się w dorosłego superbohatera po wypowiedzeniu hasła, które przeczytać możemy w tytule nadchodzącej produkcji DC.

Jak donosi jednak portal Batman-news, Billy/Shazam może nie być jedynym herosem, którego poznamy w nowym filmie DC. Według ich informatorów, twórcy znaleźli aktorów, którzy wcielą się w dorosłe wersje przyjaciół nastolatka. Dlaczego nagle poznamy inne wersje jego znajomych, skoro tylko Shazam ma możliwość przemiany w pełnoletniego? Ano dlatego, że bohater potrafi podzielić się swoimi mocami z innymi.

Shazam i rodzinka w nowym filmie DC?

Mianowicie - w komiksach DC funkcjonuje drużyna zwana The Shazam Family. W jej skład wchodzą właśnie przyjaciele Billy'ego Batsona, którzy zostają przez niego obdarzeni supermocami. W takim razie, kto zagra rodzinkę Shazama?

D.J Cotrona/materiały prasowe

Pierwszą osobą jest Adam Brody. Znany z „The O.C.” aktor wcieli się w Freddy'ego Freemana, najlepszego przyjaciela Shazama. Ross Butler wcieli się najprawdopodobniej w Eugene'a Choi. Do obsady ma dołączyć również D.J Cotrona, który miał wcielić się w Supermana w „Lidze Sprawiedliwości” George'a Millera. Oprócz nich najprawdopodobniej zobaczymy jeszcze Grace Fulton i Faithe Herman, które wcielą się kolejno w Mary i Darię Dudley. 

Drużyna pierwszy raz pojawiła się w komiksach w 2011 roku i została powołana do życia przez Geoffa Johnsa, który obecnie sprawia pieczę nad filmowym uniwersum DC. Czy Familia Shazama pojawi się w jego nadchodzącym filmie? Tego dowiemy się prawdopodobnie w nadchodzących miesiącach. Premiera „Shazama!” odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku.

Rodzaje kurtek i kamizelek sportowych męskich - przegląd

Kamil Kacperski
Tagi: News Shazam-