W "Spider-Manie 3" pojawi się kolejna postać ze starych filmów. Potwierdzono Doktora Octopusa

09.12.2020 10:07
W "Spider-Manie 3" pojawi się kolejna postać ze starych filmów. Potwierdzono Doktora Octopusa Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

W nadchodzącym filmie pojawi się Alfred Molina, który kilkanaście lat temu wcielał się w doktora Octopusa, jednego ze znanych złoczyńców z komiksów Marvela. Szalony naukowiec był głównym przeciwnikiem Pajączka w filmie "Spider-Man 2".

Spider-Man 3 z kolejną gwiazdą filmów o herosie od Sony w obsadzie

Wygląda na to, że Marvel Studios i Sony Pictures dokonali kolejnej interesującej decyzji obsadowej. Jak podaje The Hollywood Reporter, w wyczekiwanej 3. części "Spider-Mana" z Tomem Hollandem pojawi się Alfred Molina. Aktora możecie pamiętać ze "Spider-Mana 2" w reżyserii Sama Raimiego, gdzie grał Doktora Ocka. Będzie to kolejny gwiazdor ze starszych filmów Sony, który pojawi się w kolejnej odsłonie przygód Pajączka od MCU.

Polecamy

Informacja potwierdziła plotki, które pojawiły się w sieci na początku jesieni 2020. Wówczas paparazzi zauważyli Molinę na planie "Spider-Mana 3", jednak studio nie potwierdziło jego angażu. Teraz wygląda na to, że jednak Otto Octavius ponownie zagości na ekranach w filmie o Spider-Manie. Jest to też kolejny punkt zaczepienia dla osób, które twierdzą, że w nowej produkcji zobaczymy aktorską wersje Spider-Verse.

Marvel i Sony oczywiście milczą. Jednak tak jak wspomnieliśmy, jest to kolejna cegiełka do Spider-Verse - w filmie pojawi się już na pewno Jamie Foxx, który wcielał się w Electro w "Niesamowitym Spider-Manie 2" z 2014 roku (tam rolę pajączka grał Andrew Garfield). To sugeruje nam jakiś magiczny międzypokoleniowy crossover w "Spider-Manie 3". 

Polecamy

Mało tego, Jamie Foxx nawet zapowiedział na swoim Instagramie, że nowy film przedstawi wiele wersji Spider-Mana. Post został natychmiastowo wręcz usunięty, ale wśród fanów zawrzało. Trudno przewidzieć, co dokładnie zobaczymy w filmie i może dobrze - niespodzianka w kinach będzie wówczas dużo smaczniejsza.

Na razie wiemy na pewno, że datę premiery "Spider-Mana 3" ustalono na 17 grudnia 2021 roku. W roli głównej powróci Tom Holland, reżyserem znów jest Jon Watts. W obsadzie pojawi się Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a, a także powrócą gwiazdy poprzednich filmów, czyli m.in. Zendaya, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.