W „Strażnikach Galaktyki 2” jest wciąż jeden nieodkryty Easter egg

Kamil Kacperski
25.01.2018 15:03
W „Strażnikach Galaktyki 2” jest wciąż jeden nieodkryty Easter egg Fot. Sputnik/EAST NEWS

Według reżysera filmu, Jamesa Gunna, fani wciąż nie odkryli jednego z Easter eggów umieszczonych w drugiej części przygód Groota, Rocketa i spółki.

Natłok filmów o komiksowych superherosach, a także wzmożona popularność kultury geekowskiej na przestrzeni ostatnich lat, spowodowały, że odkrywanie Easter eggów jest teraz bardzo popularnym tematem dla youtuberów, czy nerdowskich portali. Jeżeli tylko wpiszemy frazę „Strażnicy Galaktyki 2” do jakiejkolwiek wyszukiwarki, to od razu zostaniemy zalani filmikami i artykułami, których tematyka kręci się wokół nawiązań i cytatów obecnych w produkcji.

Jednymi z najbardziej „easter eggowych” filmów są te, tworzone przez Marvel Studios. Twórcy często umieszczają nawiązania do innych filmów z serii. Jeśli chodzi zaś o ukrywanie sekretów, to na prowadzenie definitywnie wychodzi James Gunn, reżyser obydwóch części „Strażników Galaktyki”. Według niego, po dziś dzień nie odkryto wszystkich Easter eggów z pierwszego filmu. Jak się okazuje, druga odsłona przygód Groota i reszty bandy, również zawiera nieodkryty sekret:

Czy w drugiej części Strażników jest jeszcze jakiś nieodkryty Easter egg?
Tak.

Easter eggi w „Strażnikach Galaktyki”

Biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza część „Strażników Galaktyki” zadebiutowała w kinach w 2014 roku i wciąż skrywa sekrety, można łatwo przewidzieć, że Easter egg z drugiej odsłony pozostanie nieodkryty jeszcze przez kilka dobrych lat. Być może zagadki zostaną rozwiązane w 2020 roku, bo wtedy do kin ma wejść ostatnia część zaplanowanej trylogii.

Co Marvel planuje przed premierą „Strażników Galaktyki 3”? Na dniach wręcz (14 lutego) odbędzie się premiera „Black Panther”, potem, 25 kwietnia 2018 roku „Avengers: Infinity War” oraz sierpniowy „Ant-man and the Wasp”. Na pewno w 2019 roku pojawi się jeszcze druga część „Infinity War”, która na razie jest jeszcze niezatytułowana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.