W Święta znowu obejrzymy "Kevina samego w domu". Kiedy emisja filmu w TV?
20.11.2020 12:27
Kevin sam w domu Fot. East News

"Kevin sam w domu" na Święta w TV. Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć świąteczną komedię?

Święta nie mogą się obyć bez filmu "Kevin sam w domu". To nic, że niektórzy oglądali tę produkcję już kilkanaście raz - co roku w telewizji można ponownie obejrzeć ulubioną, świąteczną komedię. Okazuje się, że również w nadchodzące Święta będziemy mogli odświeżyć sobie pamięć i zobaczyć zmagania małego Kevina z włamywaczami.

"Kevin sam w domu" na Święta w TV

Stacja Polsat od wielu lat emituje film z Macaulayem Culkinem w okresie świątecznym. Nie inaczej będzie w tym roku. Produkcję "Kevin sam w domu" obejrzymy w Wigilię, 24 grudnia 2020 o godzinie 20:00. Emitowanie filmu jest bardzo opłacalne dla Polsatu - jak podają wirtualnemedia.pl, w 2019 roku produkcję obejrzało 3,76 mln widzów. W Nowy Rok wyemitowano kontynuację serii, "Kevin sam w Nowym Jorku" - wówczas przed telewizorami zebrało się 3,47 mln widzów.

Polecamy

Film "Kevin sam w domu" opowiada historię małego Kevina, który... zostaje sam w domu. Jego rodzice chcą spędzić Gwiazdkę we Francji, ale w wyniku pośpiechu na samolot, zapominają wziąć ze sobą 8-letniego syna. Kevin zostaje sam, a domem interesują się złodzieje, którzy próbują wtargnąć do domu. Niepozorny chłopak jednak okazuje się być niezłym ziółkiem, które bardzo uprzykrza życie włamywaczom.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.