W Tucson znaleziono kaktusa, który wygląda jak Groot ze „Strażników Galaktyki”

Kamil Kacperski
17.04.2018 14:11
W Tucson znaleziono kaktusa, który wygląda jak Groot ze „Strażników Galaktyki” Fot. kadr z wideo

Przyjaźnie wyglądający kaktus odnaleźli mieszkańcy Tucson w stanie Arizona. Znalezisko nie umknęło uwadze internautów, którzy z miejsca pokochali „prawdziwego Groota”.

Po ogromnym sukcesie obydwóch części filmowych „Strażników Galaktyki”, Groot bardzo szybko stał się wręcz powszechnie uwielbianą ikoną popkultury. W związku z tym, stał się bohaterem wielu fanowskich prac, przeróbek, parodii i innego rodzaju ciekawostek. Cztery lata po premierze pierwszej części okazało się, że nie tylko ludzie pokochali chodzące drzewo.

Miłość do Groota pokazała również sama Matka Natura, która w Tucson wyhodowała swojego własnego przyjaciela szopa Rocketa. Nie jest on co prawda drzewem tak jak komiksowy pierwowzór, a kaktusem. Wydaje się jednak, że twarde igły nie odstraszą wielbicieli marvelowego bohatera, a wręcz przeciwnie - powodują one, że naturalny Groot wygląda jeszcze ciekawiej:

Prawdziwy Groot odnaleziony w Tucson

Sprawa szybko dotarła do lokalnych oddziałów telewizji FOX, która podzieliła się zdjęciami nietypowego kaktusa na swoich social mediach, a także przygotowała na jego temat krótki reportaż wideo.

Oryginalnego Groota będziemy mieli okazję zobaczyć w nadchodzącym filmie „Avengers: Infinity War”, a także w zapowiedzianych „Strażnikach Galaktyki vol. 3”. Premiera pierwszego z nich odbędzie się już 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.