23.11.2017 15:58

W „X-Men: Dark Phoenix” ma zginąć jeden z głównych bohaterów serii o mutantach

Według informacji podanej przez sprawdzone źródło, przemieniona w Phoenixa Jean Grey stanie się sprawczynią śmierci jednego ze swoich towarzyszy.

W „X-Men: Dark Phoenix” ma zginąć jeden z głównych bohaterów serii o mutantach
foto: kadr z wideo

Według twórców materiału opublikowanego na kanale „The Hashtag Show”, w kolejnej części głównej serii X-Men zginie jeden z czołowych przedstawicieli gatunku homo superior. Informacja ta pochodzi oczywiście z tajemnego źródła, ale – jak twierdzą prowadzący – jest pewna i będzie stanowiła kluczowy punkt zwrotny filmu.

Mroczne alter ego Jean Grey już raz stało się sprawcą śmierci jej przyjaciół w filmowym świecie X-Men. W filmie „X-Men: Ostatni Bastion” Jean unicestwiła Cyklopa i Profesora X, kiedy kontrolę nad jej ciałem i umysłem przejęła potężna Phoenix. Tym razem śmierć jednego z towarzyszy Jean ma być totalnie przypadkowa i wynikać z niedostatecznej umiejętności zapanowania nad swoją ogromną siłą. Kiedy moce bohaterki zostaną w pełni wyzwolone, nie będzie potrafiła ich okiełznać. W efekcie emanująca z niej energia uderzy w jedną z najważniejszych postaci i doprowadzi do jej śmierci. Prowadzący twierdzą, że ofiarą nieokiełznanej mocy Phoenix będzie Xavier, Bestia, Mystique lub Magneto.

dark phoenix 1

Zdarzenie to ma pogrążyć Jean w mroku i odmienić ją na zawsze. Ekskluzywny materiał wideo, z którego pochodzą powyższe informacje, możecie zobaczyć poniżej:

Cała ta teoria zgadza się z zapowiedzią, że reżyser filmu, Simon Kinberg, który - co ciekawe - był też odpowiedzialny za scenariusz do filmu „X-Men: Ostatni bastion”, nie zamierza łagodzić historii Jean Grey i jego „X-Men: Dark Phoenix” ma być filmem o wiele bardziej mrocznym i dramatycznym niż poprzednie części serii. Czy zapowiedziana śmierć jednego z głównych bohaterów okaże się prawdą? A jeśli tak, to z kim przyjdzie nam się pożegnać? Tego wszystkiego dowiemy się dopiero w listopadzie 2018 roku. Wcześniej jednak spotkania z mutantami ze świata X-Men czekają nas 13 kwietnia 2018 w związku z premierą filmu „Nowi mutanci” oraz 1 czerwca 2018 przy okazji premiery „Deadpoola 2”.

Kto powinien zginąć z rąk Phoenix?

Natalia Hluzow
Tagi: News X-Men