27.12.2018 13:19

W filmie "Sala samobójców. Hejter" zagra Maciej Musiałowski. Zobaczcie zdjęcia z produkcji

Druga część "Sali samobójców” to cyber-thriller i uniwersalna opowieść o miłości, która przeradza się w hejt. Główną rolę w produkcji gra Maciej Musiałowski, a towarzyszą mu Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Jacek Koman i Adam Gradowski.

W filmie "Sala samobójców. Hejter" zagra Maciej Musiałowski. Zobaczcie zdjęcia z produkcji
foto: Jarosław Sosiński/Naima Film

Zakończono zdjęcia do kontynuacji "Sali samobójców", popularnego filmu z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Fabuła pierwszej części opowiadała o Dominiku Santorskim, licealiście, który przez problemy psychiczne spowodowane uzależnieniem od świata wirtualnego i trudnościami w relacjach międzyludzkich w rzeczywistości, popełnił samobójstwo.

Głównym bohaterem drugiej odsłony serii, zatytułowanej "Sala samobójców. Hejter", jest Tomek. Mężczyzna podkochuje się w swojej przyjaciółce z czasów dzieciństwa o imieniu Gabi (Vanessa Aleksander). Twórcy zapowiadają, że kontynuacja serii ma być "współczesną wersją Romea i Julii, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt". W filmie pojawią się również Danuta Stenka i Jacek Koman, którzy zagrają rodziców Gabi, przy okazji pomagając bohaterowi finansowo.

Sala samobójców. Hejter - pierwsze zdjęcia z produkcji

Podobnie, jak w pierwszej części, Komasa pokaże również wyższe sfery warszawskiego społeczeństwa - jedną z ważniejszych ról w filmie zagra Maciej Stuhr, który wciela się w kandydata na prezydenta stolicy Polski, Pawła Rudnickiego. W wyniku różnych wydarzeń, które psują idealny wręcz świat Tomka, drogi wszystkich bohaterów zostaną ze sobą powiązane. Głównym czynnikiem wiążącym postaci będzie hejt w internecie.

Tak za to prezentują się pierwsze zdjęcia z nowej produkcji Jana Komasy, reżysera "Sali samobójców":

Sala samobójców. Hejter - kiedy premiera?

Twórcy zapowiadają, iż "Sala samobójców. Hejter" to "nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia". Zachęcają również to tego, by zobaczyć "jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież" oraz "odkrycia mrocznej strony mediów społecznościowych i przekleństwa hejtu". Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się zimą 2019 roku, ponieważ właśnie wtedy do kin wejdzie film "Sala samobójców. Hejter". 

Kamil Kacperski
Tagi: News