W filmie "Spider-Man: Far From Home" powróci ważna postać z "Homecoming". O kogo chodzi?

Sergiusz Kurczuk
22.01.2019 12:25
W filmie "Spider-Man: Far From Home" powróci ważna postać z "Homecoming". O kogo chodzi? Fot. kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Według najnowszych informacji, w filmie "Spider-Man: Far From Home" powróci postać znana z pierwszej części solowych przygód młodocianego superbohatera. O kim mowa?

Chociaż fani produkcji Marvel Studios czekają obecnie na premiery "Kapitan Marvel" i "Avengers: Endgame", pierwszy zwiastun "Spider-Man: Far From Home" sprawił, że wielu widzów zapragnęło już zobaczyć nowe przygody Człowieka Pająka (Tom Holland). Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest nowa postać w MCU - tajemniczy Mysterio grany przez Jake'a Gyllenhaala. Do tej pory nie wiadomo, czy Mysterio jest złoczyńcą (jak w komiksach) czy stanie po stronie dobra (jak twierdzą twórcy filmu). Okazuje się jednak, że oprócz nowych postaci, zobaczymy również dobrze znanych bohaterów. Według najnowszych informacji do obsady powróci Laura Harrier, która wcielała się w Liz Toomes.

"Spider-Man: Far From Home" - Liz powróci w sequelu przygód Człowieka Pająka

Jak donosi Deadline, nazwisko aktorki pojawiło się w obsadzie "Spider-Man: Far From Home". Harrier była jedną z głównych bohaterek filmu "Spider-Man: Homecoming". Liz to pierwsza miłość Petera Parkera. Jednym z punktów kulminacyjnych produkcji był moment, w którym główny bohater dowiedział się, że dziewczyna jest córką jego wroga - przestępcy Adriana Toomesa (Michael Keaton) znanego jako Vulture.

Chociaż dziewczyna odwzajemniała uczucie Petera, w związku z aresztowaniem jej ojca, musiała przeprowadzić się do Oregonu. Pierwszy zwiastun "Spider-Man: Far From Home" sugeruje, że Peter zwróci w końcu uwagę na MJ (Zendaya). Nie oznacza to jednak, że Liz całkowicie zniknie z życia Parkera. Niestety na razie nie wiadomo jaką rolę córka Vulture'a będzie pełnić w filmie. Fani mają nadzieję, że jej nazwisko obecne w obsadzie produkcji, oznacza również powrót jej filmowego ojca. W końcu scena po napisach z "Spider-Man: Homecoming", zapowiadała, że Vulture planuje zemścić się na młodym superbohaterze. Być może w 3. części "Spider-Mana" zobaczymy w końcu filmową wersję grupy Sinister Six. W oryginalnej odsłonie zespołu znaleźli się między innymi Vulture i Mysterio.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Na razie trudno jednak przewidywać kolejny sequel, kiedy nie wiele wiemy na temat pierwszego. Jak potoczą się losy Spider-Mana? Czy uda mu się uratować Europę przed niebezpieczeństwami? Kiedy rozgrywa się akcja "Spider-Man: Far From Home"? Odpowiedź poznamy 5 lipca 2019 roku, kiedy produkcja trafi do kin. Zanim to się stanie 8 marca 2019 roku zobaczymy "Kapitan Marvel". Natomiast 25 kwietnia poznamy w końcu losy największych herosów świata w filmie "Avengers: Endgame".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.