W jaką postać Katherine Langford wcieli się w filmie "Avengers 4"? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
29.10.2018 16:01
W jaką postać Katherine Langford wcieli się w filmie "Avengers 4"? [SONDA] Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Do obsady "Avengers 4" niespodziewanie dołączyła gwiazda serialu "Trzynaście powodów" Katherine Langford. Na razie nie pojawiła informacja, w kogo wcieli się aktorka. Z tej okazji postanowiliśmy zapytać Was, którą postać Marvela mogłaby zagrać.

Na "Avengers 4" czekają miliony fanów na całym świecie. Nie tylko z powodu niedającego spać po nocach cliffhangera kończącego "Infinity War". To, którzy bohaterowie i w jaki sposób zostaną przywróceni do życia, jest oczywiście niezwykle ekscytujące, ale miłośnicy filmów Marvela najbardziej zastanawiają się nad tym, w którą stronę pójdzie świat MCU. Po wygaśnięciu kontraktów gwiazd serii "Avengers" - Chrisa Hemswortha, Chrisa Evansa i Roberta Downeya Jr., wielu fanów uważa, że ich miejsca zajmą nowi, młodsi herosi. Katherine Langford znana z serialu "Trzynaście powodów" niespodziewanie dołączyła do obsady "Avengers 4", co tylko potwierdza domysły niektórych widzów.

"Avengers 4" - kogo zagra Katherine Langford?

Informacje o nowej aktorce w obsadzie filmu braci Russo nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. Wiadomo, że Langford nagrała już wszystkie sceny, ale nie pojawił się żaden przeciek z planu zdjęciowego, więc nie wiadomo, kogo zagra aktorka. Oczywiście fani snują pewne przypuszczenia, ale na razie są to tylko domysły bazujące na skrawkach informacji ze strony twórców MCU. Najpopularniejsza teoria głosi, że Langford wcieli się w Kate Bishop - postać, która zastępowała Hawkeye'a, po jego rzekomej śmierci. Clint Barton ukrywał się wówczas, posługując się nową tożsamością. Walczył ze złem jako Ronin. Pod tym samym pseudonimem Hawkeye ma się pojawić w "Avengers 4". Całkiem prawdopodobne, że gwiazda "Trzynastu powodów" rzeczywiście zagra Kate Bishop, ponieważ wraz z ujawnieniem jej obecności w obsadzie filmu, ponownie pojawiły się informacje dotyczące solowego filmu, lub miniserialu o Hawkeye'u, opartym na komiksie, w którym łuczniczka odgrywała dużą rolę.

Inne propozycje postaci granej przez Langford to między innymi córka Tony'ego Starka i Pepper Potts, dorosła wersja Cassie Lang, Black Cat, Spider-Woman, a nawet głos zbroi Rescue, czy kochanka Thanosa o imieniu Terraxia. Postanowiliśmy zapytać Was, do której z tych postaci najbardziej pasuje gwiazda "Trzynastu powodów".

Przechwytywanie

Na odpowiedzi czekamy do w wtorku 6 listopada 2018 roku.

"Avengers 4" - kiedy premiera?

Na razie film owiany jest tajemnicą i na jego temat wiadomo naprawdę niewiele. Produkcja trafi na ekran już niebawem, bo pod koniec kwietnia 2019 roku. Chociaż do premiery dzieli nas kilka miesięcy, do tej pory nie zaprezentowano zwiastuna, ani nawet plakatu. Najnowsze informacje potwierdzają jednak, że pierwszy trailer zobaczymy jeszcze w roku 2018. Być może wtedy dowiemy się, w kogo wcieliła się Katherine Langford.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.