W jaki sposób nagrywane są głosy do „Ricka i Morty'ego”? Zobaczcie zakulisowe wideo

Kamil Kacperski
14.05.2018 17:23
W jaki sposób nagrywane są głosy do „Ricka i Morty'ego”? Zobaczcie zakulisowe wideo Fot. kadr z wideo

Z okazji nadchodzącej premiery 3. sezonu „Ricka i Morty'ego” na DVD i Blu Ray, twórcy postanowili pokazać nieco zakulistowych materiałów, które pojawią się na wydaniach specjalnych serialu.

Popularna bajka Adult Swim niedawno została przedłużona o 70 odcinków. Mimo różnych problemów z negocjacjami kontraktów, które pojawiły się w międzyczasie, wszystko skończyło się dobrze i fani Ricka Sancheza, Morty'ego Smitha i reszty kompletnie odjechanych bohaterów, mogą w spokoju czekać na kolejne sezony produkcji. Niestety już teraz wiemy, że czekania będzie sporo - w końcu jeszcze 3. sezon nie wyszedł nawet na DVD ani Blu Ray. To stanie się dopiero 15 lipca 2018 roku.

Na szczęście, twórcy postanowili nieco umilić fanom czekanie na nowe odcinki i podzielili się zabawnym wideo zza kulis, w którym widzimy w jaki sposób Spencer Graham nagrywa głos Summer Smith, czyli siostry Morty'ego i wnuczki Ricka. Zobaczcie sami, jak wygląda praca nad „Rickiem i Mortym”:

Rick i Morty - kiedy 4. sezon produkcji?

Oprócz zakulisowych materiałów takich jak ten, twórcy przygotowali dla fanów jeszcze inne niespodzianki. Wśród nich znajdzie się miedzy innymi audiokomentarz nagrany przez scenarzystów „Gry o Tron”: Davida Benioffa i D.B. Weissa, którym towarzyszy również Peter Dinklage, czyli Tyrion ze wspomnianego serialu HBO. Wśród innych znanych osób komentujących odcinki „Ricka i Morty'ego” znajdziemy również gitarzystę Johna Mayera.

Fani znajdą na płytach Blu Ray oczywiście wszystkie 10 odcinków 3. sezonu, audiokomentarze do nich, wersje z wczesnej animacji, usunięte sceny, relacje z nagrań poszczególnych odcinków, a także opowieści o historii Ricka i Morty'ego, przygotowane przez współtwórców serialu, czyli Dana Harmona oraz Justina Roilanda. Zapowiada się zatem spora gratka dla fanów animacji od Adult Swim.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.