W kim zakocha się młody Han Solo?

Robert Skowronski
06.10.2016 10:09
W kim zakocha się młody Han Solo? Fot. kadr z filmu + Dzik Pixlra

Coraz więcej wiadomo na temat dzieła o młodym Hanie Solo. Do kogo jednak bohater będzie wzdychał na ekranie? Pojawiły się 3 kandydatki.

Film o młodym Hanie Solo przerodzi się w trylogię, a głównego bohatera zagra Alden Ehrenreich - do tej roli kandydowali wcześniej m.in. Miles Teller i Charlie Cox. Zdradzono, że w 1. odsłonie ekranowych przygód pilota Sokoła Millenium pojawi się Lando Calrissian. Nie wiemy jednak kto się w niego wcieli - Disney i Lucasfilm prowadzą casting do tej roli pierwotnie należącej do Billy'ego Dee Williamsa. Podejrzewa się, że angaż może dostać Donald Glover.

W dziele w reżyserii duetu Phil Lord i Chris Miller zobaczymy też najpewniej którąś z tych trzech pań - Zoe Kravitz, Naomi Scott lub Tessę Thompson. Aktorki przymierzają się do roli ukochanej Hana Solo. Twórcy nie zdradzili tożsamości tej postaci, ale fani podejrzewają, że może chodzić o znaną z komiksów Sanę Starros, która w powieści obrazkowej podawała się za żonę Solo.

Zoe Kravitz może być znana widzów z roli Angel Salvadore w „X-Men: Pierwsza klasa”. Oglądaliśmy ją także w serii „Niezgodna” jako Christinę.

Naomi Scott to brytyjska aktorka, która pojawiła się na ekranie m.in. w „Marsjaninie”. Zobaczymy ją również w „Power Rangers”.

Tessa Thompson pojawiła się m.in. w „Creed: Narodziny legendy” jako ukochana Adonisa, czy też w „Selmie”.

Obraz o młodym Hanie Solo ma mieć swoją premierę 25 maja 2018 roku, zaś zdjęcia mają ruszyć w styczniu 2017 roku. Scenariusz piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

Chris Miller opowiedział o przesłuchaniu Ehrenreicha:

Ten człowiek musiał przejść przez przesłuchaniowy pięciobój. Zmierzył się z wieloma bardzo dobrymi konkurentami i był bardzo konsekwentny. Był też pierwszą osobą na castingu z tysięcy innych.

Lucasfilm ma już plany wydawnicze na lata w przód. Każdego roku możemy się spodziewać nowego obrazu rozgrywającego się w uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Dostaniemy „Łotra 1”, „Epizod VIII”, z czasem też IX, a także wspomniany film o Hanie Solo.

Którą z aktorek widzielibyście w roli ukochanej Hana Solo?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.