W końcu jest! Zobacz pierwszy zwiastun "Avengers 4"

Sergiusz Kurczuk
07.12.2018 14:08
Avengers 4|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci zadebiutował długo oczekiwany zwiastun filmu "Avengers 4". Co czeka pozostałych przy życiu bohaterów zbliżającej się produkcji Marvel Studios?

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2019 roku wreszcie doczekała się premiery zwiastuna. Mowa oczywiście o filmie "Avengers 4", który będzie rozwiązaniem historii rozpoczętej w "Avengers: Infinity War". Marvel Studios zaprezentowało pierwszy trailer filmu. Jak prezentuje się zapowiedź?

"Avengers 4" - pierwszy zwiastun filmu Marvela

"Infinity War" zakończyło się dość dramatycznie, ponieważ Thanos nie dość, że zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności, to jeszcze wcielił w życie swój plan i pozbawił życia połowę populacji wszechświata. Przeżyli nieliczni herosi, którzy będą musieli stawić czoła Szalonemu Tytanowi. Co o ponownej bitwie z Thanosem mówi nam pierwszy zwiastun "Avengers 4"?

Zwiastun nie pokazuje zbyt wiele akcji. Widzimy reakcje herosów i Thanosa po finale "Infinity War". W końcu zaprezentowano nowe wcielenie Hawkeye'a, który stał się Roninem. Zaskakujące może być też pojawienie się Scotta Langa, który w filmie "Ant-Man i Wasp" utknął w Quantum Realm. Zwiastun nie tylko zapowiedział, co zobaczymy w filmie braci Russo, ale również zdradził oficjalny tytuł produkcji, który brzmi: "Avengers: Endgame".

"Avengers 4" - kiedy premiera?

Avengers 4 Fot. foto: materiały promocyjne

Zwiastun uchylił w końcu rąbka tajemnicy, która okryta była produkcja w reżyserii braci Russo. Na razie nie wiadomo, czy w przyszłych miesiącach zobaczymy kolejne zwiastuny. Według niektórych informacji Marvel Studios wypuści tylko jeden trailer "Avengers 4". Jeśli rzeczywiście tak się stanie, będzie to dość nietypowe zjawisko, bo zazwyczaj blockbustery są promowane trzema zapowiedziami. Film trafi do polskich kin już 25 kwietnia 2019 roku. Według niepotwierdzonych informacji 8 grudnia 2018 roku ma zadebiutować zwiastun kolejnego filmu Marvela, który zobaczymy w przyszłym roku. Mowa o produkcji "Spider-Man: Far From Home".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.