"W otchłani lęku" - nowy horror porównywany do "Coś" i "Obcego". Zobaczcie zwiastun [WIDEO]

13.03.2020 14:32
"W otchłani lęku" - nowy horror porównywany do "Coś" i "Obcego". Zobaczcie zwiastun [WIDEO] Fot. materiały prasowe Eagle Film

"W otchłani lęku" określany jest mianem godnego następcy takich hitów jak "Coś" i "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun filmu.

Kino grozy ma się w ostatnich latach naprawdę świetnie. Do tego stopnia, że aby zobaczyć godny uwagi horror, nie musimy już sięgać po klasyki sprzed wielu lat. Jeśli wierzyć recenzentom, do zaszczytnego grona najlepszych horrorów ostatnich lat już wkrótce dołączy "W otchłani lęku". Film doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

"W otchłani lęku" - zwiastun horroru

Zwiastun filmu "W otchłani lęku" prezentuje się następująco:

"W otchłani lęku" jest połączeniem horroru z kinem science fiction i przedstawia historię załogi statku rybackiego. Bohaterowie zmuszeni są do walki o życie, gdy podczas rejsu natrafiają na tajemniczą istotę nieznanego gatunku.

Przeczytaj także

Film w reżyserii Neasy Hardiman zadebiutował podczas zeszłorocznego festiwalu w Toronto, gdzie został ciepło przyjęty. Krytycy zwracali uwagę na świetne wykorzystanie klaustrofobicznej przestrzeni i stałe poczucie grozy i rosnącego napięcia. Pojawiły się porównania do dwóch kultowych gigantów - "Coś" Johna Carpentera i "Obcego" Ridleya Scotta. W serwisie Rotten Tomatoes "W otchłani lęku" może się pochwalić 25 przychylnymi recenzjami, na 30 ogółem. 

Przeczytaj także

W filmie wystąpili Hermione Corfield, Connie Nielsen, Dougray Scott, Ardalan Esmaili, Olwen Fouere i Jack Hickey. Brytyjska premiera planowana jest na 17 kwietnia 2020 roku (o ile nie zostanie przeniesiona w związku z koronawirusem). Niestety, na obecną chwilę nie wiadomo, czy film trafi do polskiej dystrybucji. 

Zobacz też: Top 25 - kultowe horrory, które powinien obejrzeć każdy fan kina grozy 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.