W sieci pojawił się 2. zwiastun „Solo: A Star Wars Story”

Kamil Kacperski
09.04.2018 10:23
W sieci pojawił się 2. zwiastun „Solo: A Star Wars Story” Fot. kadr z wideo

Nowa zapowiedź filmu prezentuje nam nieco więcej scen dialogowych młodego Hana, w którego dzielnie wciela się Alden Ehrenreich, a także dowiadujemy się, że Chewbacca ma na karku ponad 100 lat. Spoiler: Chewie nie umrze.

Wieczorem 8 kwietnia 2018 roku, Disney wypuścił nowy zwiastun nadchodzącego filmu o młodym Hanie Solo zatytułowanym „Solo: A Star Wars Story”. Zapowiedź jest pełna akcji, oferuje widzom także nieco więcej szczegółów fabularnych, a przede wszystkim nareszcie mamy okazję zobaczyć trochę więcej gry aktorskiej Aldena Ehrenreicha, który wciela się w rolę tytułową.

Zobaczcie jak w akcji wypadają Han, Qi'Ra, Chewie i Lando. Zwłaszcza dużo do roboty ma Wookie, który chętnie pokazuje swoje umiejętności walki wręcz:

Han Solo i Chewie - początek pięknej przyjaźni

Ze zwiastuna dowiadujemy się również, że Han słyszał już co nieco o Lando (w tej roli Donald Glover). Mężczyzna potwierdza, że wszystko, co o nim wie jest prawdą. Może się wydawać, że postać Glovera imponuje nieco młodemu Solo. Bardzo prawdopodobne wydaje się, że przyszły zarządca Miasta w Chmurach weźmie pod skrzydła Hana i nauczy go co nieco o życiu ponad prawem.

Potwierdzono również, że Han i Qi'Ra to przyjaciele od dzieciństwa, i że to kobieta zwerbuje Solo do misji, która zostanie przedstawiona w „Solo: A Star Wars Story”. Słyszymy również słowa prawdziwej mądrości od postaci Woody'ego Harrelsona, Tobiasa Becketta, który podpowiada Hanowi, żeby nauczył się nikomu nie ufać. Dzięki temu nigdy nie będzie już rozczarowany.

„Solo: A Star Wars Story” wleci do kin już 25 maja 2018 roku, natomiast film po raz pierwszy zostanie zaprezentowany publiczności na Festiwalu Filmowym w Cannes, który odbędzie się w dniach 8-19 maja tego roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.