27.09.2018 10:47

W sieci pojawił się nowy zwiastun „Creeda II”

Michael B. Jordan i Sylvester Stallone powracają do ról Creeda i Rocky'ego. Tym razem duet stanie do walki z rodziną Drago - Ivanem i jego synem, Victorem. Zobaczcie nowy zwiastun.

Creed 2
foto: kadr z wideo

Spin-off serii „Rocky”, który zadebiutował na ekranach w 2015 roku, cieszył się sporą popularnością i zyskał dużą przychylność krytyków, w związku z czym zdecydowano się na kontynuowanie filmowych zmagań Adonisa Creeda, którego radą wspierał przez samego Rocky Balba.

Tym razem na fotelu reżyserskim zasiadł Steven Caple Jr. („The Land”), zaś w roli scenarzysty filmów związanych z Rockym powrócił sam Sylvester Stallone, któremu Cheo Hodari Coker. Na ekranie, obok Michaela B. Jordana i Stallone’a, zobaczymy też Dolpha Lundgrena, który ponownie wcieli się w rolę Ivana Drago z filmu „Rocky IV”. Warner Bros. zaprezentował kolejny oficjalny zwiastun produkcji:

Stallone i Jordan w zwiastunie Creeda II

Nie dowiadujemy się z nowego zwiastuna zbyt wiele - Adonis i Bianca (Tessa Thompson) doczekali się małego Creeda, bokser wciąż trenuje z Rockym, a na horyzoncie pojawia się kolejny przeciwnik. Tym razem sprawa jest osobista. Przeciwnikiem Creeda jest Victor Drago (Florian Munteanu), syn Ivana Drago (Dolph Lundgren), mężczyzny odpowiedzialnego za zamordowanie w ringu Apollo, ojca Adonisa. 

A co oprócz tego? Bardzo dobra reżyseria i scenografia - wygląda na to, że kolejny raz sceny walki będą spektakularne. Mamy nadzieję, że w nowym filmie nie zabraknie sceny przypominającej tą z pierwszego „Creeda”:

Creed II - kiedy premiera?

Czy Adonis Creed wyjdzie zwycięsko z walki z Victorem Drago? Czy może zgubi go obsesyjna ambicja i chęć zemsty? Przekonamy się już niebawem, ponieważ premiera filmu „Creed II” została zapowiedziana na 23 listopada 2018.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Creed II