W sieci pojawił się nowy zwiastun „Creeda II”

Kamil Kacperski
27.09.2018 10:47
W sieci pojawił się nowy zwiastun „Creeda II” Fot. kadr z wideo

Michael B. Jordan i Sylvester Stallone powracają do ról Creeda i Rocky'ego. Tym razem duet stanie do walki z rodziną Drago - Ivanem i jego synem, Victorem. Zobaczcie nowy zwiastun.

Spin-off serii „Rocky”, który zadebiutował na ekranach w 2015 roku, cieszył się sporą popularnością i zyskał dużą przychylność krytyków, w związku z czym zdecydowano się na kontynuowanie filmowych zmagań Adonisa Creeda, którego radą wspierał przez samego Rocky Balba.

Tym razem na fotelu reżyserskim zasiadł Steven Caple Jr. („The Land”), zaś w roli scenarzysty filmów związanych z Rockym powrócił sam Sylvester Stallone, któremu Cheo Hodari Coker. Na ekranie, obok Michaela B. Jordana i Stallone’a, zobaczymy też Dolpha Lundgrena, który ponownie wcieli się w rolę Ivana Drago z filmu „Rocky IV”. Warner Bros. zaprezentował kolejny oficjalny zwiastun produkcji:

Stallone i Jordan w zwiastunie Creeda II

Nie dowiadujemy się z nowego zwiastuna zbyt wiele - Adonis i Bianca (Tessa Thompson) doczekali się małego Creeda, bokser wciąż trenuje z Rockym, a na horyzoncie pojawia się kolejny przeciwnik. Tym razem sprawa jest osobista. Przeciwnikiem Creeda jest Victor Drago (Florian Munteanu), syn Ivana Drago (Dolph Lundgren), mężczyzny odpowiedzialnego za zamordowanie w ringu Apollo, ojca Adonisa. 

A co oprócz tego? Bardzo dobra reżyseria i scenografia - wygląda na to, że kolejny raz sceny walki będą spektakularne. Mamy nadzieję, że w nowym filmie nie zabraknie sceny przypominającej tą z pierwszego „Creeda”:

Creed II - kiedy premiera?

Czy Adonis Creed wyjdzie zwycięsko z walki z Victorem Drago? Czy może zgubi go obsesyjna ambicja i chęć zemsty? Przekonamy się już niebawem, ponieważ premiera filmu „Creed II” została zapowiedziana na 23 listopada 2018.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.