W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu „Tomb Raider” z Alicią Vikander

Kamil Kacperski
19.01.2018 12:44
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu „Tomb Raider” z Alicią Vikander Fot. kadr z wideo

Drugi oficjalny zwiastun produkcji pokazuje to, co jest doskonale znane wszystkim fanom serii - wartką akcje, starożytne artefakty, niebezpieczne łamigłówki, a to wszystko w towarzystwie najbardziej znanej archeolog świata, czyli Lary Croft.

Historia filmów, które bazują na grach komputerowych nie jest kolorowa. Właściwie, wszystkie dotychczasowe produkcje można określić jednym słowem: porażka. To nie zraziło jednak twórców filmu „Tomb Raider, którzy w roli Lary Croft obsadzili nagrodzoną Oscarem Alicię Vikander, a następnie wzięli się do pracy, by już na początku kwietnia 2018 roku pokazać nam swój blockbuster.

Sama aktorka nie przestraszyła się porażki, którą odniósł jej mąż, Michael Fassbender, po zagraniu głównego bohatera w filmie „Assassin’s Creed” i dzielnie znosiła trudy ćwiczeń fizycznych na potrzeby jej roli. Efekty jej pracy widać - Vikander w roli archeolog prezentuje się całkiem przekonująco:

Kiedy będzie premiera filmu „Tomb Raider”?

Lara jest osieroconą córką miliardera. Poznajemy ją, kiedy pracuje jako kurierka rowerowa, prowadząc styl życia daleki od luksusowego. Odnajduje jednak pamiętniki i mapy jej zmarłego ojca i zaczyna podejrzewać, że mężczyzna wcale nie zginął, a jest jedynie zaginiony na odległej wyspie. Młoda kobieta planuje go odnaleźć.

Po przybyciu na wyspę, okazuje się, że tajemnicza organizacja zwana Trinity, na czele której stoi Mathias Vogel (w tej roli Walton Goggins), przejęła władzę nad wyspą i stara się odnaleźć pradawny artefakt, który pozwoli im przeprowadzić masową eksterminację ludzkości. Lara Croft postanawia ich zatrzymać, jednocześnie wciąż poszukując swojego zaginionego ojca.

Cóż, skrót fabularny nie brzmi szczególnie wyszukanie, ale być może film będzie nadrabiał dobrymi dialogami i ciekawymi scenami akcji. Sami przekonamy się o tym już 6 kwietnia 2018 roku, bo właśnie wtedy „Tomb Raider” zagości w polskich kinach.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.