W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu "Elvis". Austin Butler będzie świetny w głównej roli? [WIDEO]

09.05.2022 12:55
W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu "Elvis". Austin Butler będzie świetny w głównej roli? [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci pojawił się oficjalny klip z nadchodzącego filmu "Elvis" autorstwa Baza Luhrmanna. W nim widzimy pierwszy poważny koncert tytułowego bohatera.

Elvis - oto pierwszy oficjalny klip z filmu

Jak pewnie doskonale wiecie Austin Butler zagra Elvisa Presleya w nadchodzącym filmie biograficznym w reżyserii Baza Luhrmanna. Aktora mieliśmy okazję zobaczyć w takich serialach, jak "The Carrie Diaries" oraz "Arrow", a także popularnym filmie "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino. 

Polecamy

Aktor w roli wygląda świetnie, co widzieliśmy już w pierwszych zwiastunach - w nowym klipie z produkcji możemy natomiast posłuchać jego umiejętności wokalnych, które są całkiem, całkiem. Zobaczcie zapowiedź nowego filmu "Elvis" poniżej:

Na temat klipu wypowiedziała się była żona zmarłego gwiazdora, Priscilla Presley, która na swoim Instagramie napisała:

Widziałam film "Elvis", obejrzałam zwiastun kilkukrotnie. Ale to słowa mojej córki i wnuczki sprawiły, że miałam łzy w oczach. Przeżyłam każdy moment w tym filmie. Razem z Lisą musieliśmy parę dni dochodzić do siebie po seansie. Świetna robota Baz, Tom, Austin i Olivia.

Przypominamy, że Tom Hanks wystąpi w filmie jako Tom Parker, czyli niesławny menadżer Presleya. Mężczyzna był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne Elvisa Presleya. Wiemy też, że Baz Luhrmann jest odpowiedzialny nie tylko za reżyserię, ale również za scenariusz, który napisał razem z Craigiem Pearcem. 

Polecamy

Akcja filmu "Elvis" ma się rozgrywać na przestrzeni 20 lat i pokaże nam rozwój wydarzeń przez pryzmat ewoluującej relacji między wokalistą a jego menadżerem. Zaczniemy więc od samych początków Elvisa, przez ścieżkę na szczyt, aż po jego spore upadki.

Wszystko to będzie natomiast zahaczało o tematykę zmian kulturowych i społecznych w USA (już w samym zwiastunie widzimy reakcję Presleya na wieść o zamordowaniu Martina Luthera Kinga). 

Film "Elvis" ma zadebiutować w kinach już 24 czerwca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.