W sieci pojawił się zwiastun filmu z Daisy Ridley i Tomem Hollandem. Oto "Chaos Walking"
19.11.2020 17:15
W sieci pojawił się zwiastun filmu z Daisy Ridley i Tomem Hollandem. Oto "Chaos Walking" Fot. Invision/Invision/East News

Wielokrotnie opóźniany film "Chaos Walking" z Tomem Hollandem i Daisy Ridley nareszcie doczekał się oficjalnego zwiastuna i daty premiery. Co zobaczymy w nadchodzącej produkcji?

Oto zwiastun filmu Chaos Walking z Tomem Hollandem i Daisy Ridley

Lionsgate oficjalnie pokazało zwiastun "Chaos Walking" z Tomem Hollandem i Daisy Ridley w rolah głównych. Film jest adaptacją powieści "The Knife of Never Letting Go" Patricka Nessa. Studio kupiło prawa do książki w 2011 roku, kiedy to w box-offisie panowała saga "Zmierzch" oraz kolejne części "Igrzysk Śmierci", czyli innych przykładów gatunku opowieści dla młodych dorosłych.

Zobacz także

Oprócz Ridley i Hollanda w filmie pojawią się Mads Mikkelsen, Cynthia Erivo, Nick Jonas (tak, ten z Jonas Brothers), Ray McKinnon, Kurt Sutter oraz David Oyelowo. Film opowiada o przygodach dwójki osób na odległej planecie, gdzie myśli każdej osoby można usłyszeć i zobaczyć. 

Usłyszeć i zobaczyć możecie również zwiastun filmu "Chaos Walking":

Polecamy

Reżyserem filmu jest Doug Liman, a Patrick Ness i Christopher Ford przygotowali scenariusz. Zdjęcia do filmu zakończyły się w listopadzie 2017 roku, ale po tym, gdy podczas jednego z testów pokazowych nazwano go "niezdatnym do pokazania w kinie", ten przeszedł przez ogromne dokrętki. Kilka miesięcy później zatrudniono do nakręcenia nowych scen Fede Alvareza znanego z filmu "Don't Breathe".

Polecamy

W końcu zdjęcia zakończono na początku 2019 roku, a sam film "Chaos Walking" ma zadebiutować 21 stycznia 2021 roku. Data premiery może jednak ulec zmianie przez obecną sytuację pandemiczną. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.