W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie obsady z anulowanego filmu „Justice League: Mortal”

Kamil Kacperski
23.03.2018 13:22
W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie obsady z anulowanego filmu „Justice League: Mortal” Fot. materiały prasowe

Najbardziej znana superbohaterska drużyna w komiksach DC miała zadebiutować na ekranach kinowych prawie dekadę temu, jednak dopiero teraz w sieci pojawiły się materiały prezentujące kostiumy Batmana, Supermana i spółki. 

W 2007 roku George Miller (reżyser m.in. „Mad Maxa: Na drodze gniewu”) rozpoczął pracę nad filmem „Justice League: Mortal”, który miał być debiutem kinowym najbardziej znanej drużyny komiksowej ze stacji Detective Comics. W główne postaci wcielić się mieli kolejno: D.J. Cotrona (Superman), Armie Hammer (Batman), Megan Gale (Wonder Woman), Anton Yelchin (Flash), Santiago Cabrera (Aquaman), Hugh Keays-Byrne (Marsjański Łowca) i Common (Zielona Latarnia).

Niestety, film trochę ponad rok później został anulowany ze względu na wybuch kryzysu ekonomicznego oraz strajk Gildii Scenarzystów Hollywood, przez które ucierpiały również takie produkcje jak „X-Men Origins: Wolverine”, czy „Family Guy”. Nie mniej, prawie 10 lat po zakończeniu prac nad „Justice League: Mortal” portal Collider dokopał się do zdjęć z przedprodukcji filmu.

„Justice League: Mortal” - zdjęcie obsady

Pierwszym i chyba najciekawszym materiałem jest zdjęcie Ligi Sprawiedliwości w pełnym rynsztunku. Niestety, foto jest niskiej jakości, ale i tak doskonale widać, że Miller i pozostali twórcy zdecydowanie postawili na jak najdokładniejsze odwzorowanie komiksowych kostiumów:

Justice League: Mortal Fot. foto: Collider.com

Superman w „Justice League: Mortal”

DC Films Hub odnalazło jeszcze zdjęcie Supermana w lepszej jakości, a także concept art Batmana, który wygląda co najmniej... dziwnie:

foto: DC Films Hub
Concept Art Batman Fot. foto: DC Films Hub

Jak Wam się podobają takie stroje? Lepsze niż w „Lidze Sprawiedliwości” Zacka Snydera?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.