W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Aquamana”

Kamil Kacperski
22.02.2018 09:34
W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Aquamana” Fot. kadr z filmu

Warner Bros. po raz pierwszy pokazało kilku szczęśliwcom swój nadchodzący film o podwodnym superbohaterze z komiksów DC. Co sądzili o nim widzowie?

„Aquaman” pojawi się w kinach dopiero 21 grudnia 2018 roku, ale już teraz, na 10 miesięcy przed premierą, Warner Bros. postanowił zasięgnąć języka u widzów i sprawdzić, czy wczesna wersja filmu o królu Atlantydy zostanie pozytywnie przyjęta. Na szczęście dla nich, a także dla fanów filmów z uniwersum DC, publiczność reagowała na produkcję pozytywnie. 

Wiadomość na Twitterze udostępnił portal Batman-News.com. Jeden z redaktorów dowiedział się od dwóch różnych źródeł, że film jest przepełniony akcją, ale jednocześnie nie jest pozbawiony scen emocjonalnych:

Na razie dwa różne źródła zdradziły mi, że „Aquaman” bardzo im się podobał! Film jest przepełniony akcją, ale jest również bardzo emocjonalny.

„Aquaman” będzie filmem pełnym scen akcji

Co może być interesujące w tych krótkich recenzjach wczesnej wersji „Aquamana”, to fakt, że nikt nie wspomniał o tym, czy film jest straszny. Reżyser produkcji, James Wan, zanim zrealizował „Szybkich i Wściekłych 7” znany był przede wszystkim z horrorów. Jest współtwórcą serii „Piła”, a także wyreżyserował po dwie części z serii „Obecność” oraz „Naznaczony”.

Sam reżyser w pierwszych wywiadach udzielonych po tym, jak potwierdzono, że to właśnie Wan wyreżyseruje „Aquamana”, powiedział, że produkcja będzie czerpała z jego horrorowych korzeni. Być może po rozczarowujących opiniach krytyków dotyczących „Batmana v Supermana” i „Suicide Squadu”, Warner Bros. postanowiło zmienić wizję artystyczną reżysera i postawić na lżejszy ton, dużą ilość akcji i kilka emocjonalnych scen, a la „Wonder Woman”, która jest dotychczas najjaśniejszym punktem na nieboskłonie filmów DCEU.

Do premiery „Aquamana” jednak wciąż pozostaje 10 miesięcy, a ogólna publiczność nie miała jeszcze okazji zobaczyć nawet krótkiego zwiastuna produkcji. Jedynymi materiałami promocyjnymi udostępnionymi do tej pory przez twórców były zdjęcia w Entertainment Weekly, a to raczej za małe źródło informacji, by wydawać opinię na temat obrazu o podwodnym herosie. O tym, czy „Aquaman” jest faktycznie dobrym filmem, będziemy mogli zadecydować dopiero 21 grudnia 2018 roku, kiedy produkcja pojawi się w kinach.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.