07.06.2018 11:16

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Iniemamocnych 2”

Fani pierwszej części „Iniemamocnych” mogą być spokojni - sequel dorównuje oryginałowi, a według niektórych krytyków jest nawet lepszy. Zobaczcie, jak na film reagowali amerykańscy recenzenci.

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na „Iniemamocnych 2”
foto: kadr z filmu

W czwartek 6 czerwca 2018 roku Disney pokazał długo wyczekiwany film „Iniemamocni 2”. Na premierze, która odbyła się w Los Angeles, pojawili się aktorzy, twórcy, a także dziennikarze. Ci ostatni po seansie zaczęli się dzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi produkcji. Krytycy są zgodni - „Iniemamocni 2” to bardzo dobry film.

Do tej pory nie pojawiła się żadna negatywna opinia o drugiej części przygód superbohaterskiej drużyny. Głównie mówi się o tym, że film jest bardzo dobry i dorównuje oryginalnym „Iniemamocnym”. Zobaczmy zatem, co o filmie powiedzieli amerykańscy krytycy:

"

Wow, film „Iniemamocni 2” był fantastyczny. Zawrotne tempo, pełen żartów, akcji, emocji, a do tego świetna fabuła. Lubiłem pierwszą część, a drugą POKOCHAŁEM.  "

Tak o filmie wypowiedział się Kristian Harloff z Collider Video. Jego kolega z pracy, Steven Weintraub miał podobne zdanie o „Iniemamocnych 2”:

"

Cieszę się, że mogę was poinformować o tym, że Brad Bird dostarczył fantastyczny sequel „Iniemamocnych”. Pokochałem drugą część. A muzyka Michaela Giacchino była, jak zwykle, wspaniała. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ten film jeszcze raz. "

Więcej szczegółów na temat filmu wyjawił Skyler Shuler, jeden z dziennikarzy pracujących dla „That Hashtag Show”. Według niego, „Iniemamocni 2” fantastycznie rozbudowują świat przedstawiony w pierwszej części:

"

„Iniemamocni 2” to definitywnie najlepszy sequel Pixara od czasów „Toy Story 3”. Twórcy wykonali fantastyczną pracę polegającą na rozbudowaniu cech rodzinki Parrów, które pokochaliśmy w pierwszym filmie. Mały spoiler - Jack-Jack kradnie cały film. "

Nowe klipy z „Iniemamocnych 2”

Większość reakcji jest utrzymana w bardzo podobnym tonie - film jest wręcz zalewany pozytywnymi opiniami ze strony krytyków, więc można spokojnie założyć, że publiczność również pokocha drugą odsłonę przygód superbohaterskiej rodziny Parrów.

Z okazji nadchodzącej premiery „Iniemamocnych 2”, Disney udostępnił dwa nowe klipy pochodzące z ich produkcji. Pierwszy z nich pokazuje walkę Parrów z Człowiekiem Szpadlem, która była zapowiadana na końcu oryginalnych „Iniemamocnych”. Zobaczcie, jak po 14 latach nieobecności rodzina herosów prezentuje się na dużym ekranie:

Drugi z udostępnionych fragmentów został zatytułowany „Ciasteczka” i przedstawia w pełnej wersji jedną ze scen, które mieliśmy okazję już zobaczyć w poprzednich zwiastunach - Mrożon odwiedza Parrów i po raz pierwszy ma okazję zobaczyć supermoce Jack-Jacka. W tym przypadku jest świadkiem jego umiejętności teleportacji:

Polska premiera „Iniemamocnych 2” odbędzie się dopiero 13 lipca 2018 roku, czyli prawie miesiąc później, niż w innych krajach. Jednak wygląda na to, że i tak warto na ten film czekać.

Kamil Kacperski
Tagi: News Disney Iniemamocni 2