W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na "Toy Story 4". Czy film utrzymuje poziom poprzednich części?

08.06.2019 12:53
Toy Story 4|undefined Fot. kadr z filmu

"Toy Story 4" pojawi się w polskich kinach dopiero 9 sierpnia 2019 roku, ale już teraz możemy przeczytać pierwsze reakcje na film ze strony amerykańskich krytyków.

Wiele osób drapało się po głowie z niedowierzaniem, kiedy kilka lat temu Disney zapowiedział film "Toy Story 4". Wydawało się, że trylogia opowiadająca o Chudym i spółce otrzymała godne, emocjonalne zakończenie, które zadowoliło fanów serii. Okazuje się jednak, że twórcy postanowili powrócić do skrzynki z zabawkami i wysłać je na kolejną przygodę, dodając nowych bohaterów i stawiając przed nimi następne wyzwania. 

Toy Story 4 - oto pierwsze reakcje na film

Czy twórcy spełnili zatem swoje najbardziej podstawowe zadanie i przygotowali dobry film? Wygląda na to, że tak - amerykańscy krytycy wydają się być wręcz zachwyceni nową historią o Chudym, Buzzie i reszcie zwariowanej ekipy zabawek. W tweetach opublikowanych po pokazie produkcji możemy przeczytać, że "Toy Story 4" jest "kolejnym fantastycznym filmem w tej serii", scenariusz obfituje w bardzo emocjonalne sceny, a obsada po raz kolejny staje na wysokości zadania i daje z siebie wszystko. 

Przeczytaj także

Podobne słowa zachwytu są kierowane w stronę nowych postaci, które dołączają do paczki przyjaciół znanych z oryginalnej trylogii. Najwięcej komplementów otrzymał Keanu Reeves wcielający się w Duke'a Kabooma, który jest podobno najbardziej zabawną postacią z całego "Toy Story 4" i definitywnie najlepszym nowym bohaterem w serii. Jeśli chodzi zaś o samą fabułę, to krytycy zauważyli, że zamyka ona serię w podobny sposób, co "Toy Story 3". Cóż, rzeczywistość pokazuje, że ów "finałowość" filmu nie musi oznaczać wcale zakończenia przygód gadających zabawek.

Jednak na dywagacje dotyczące kolejnego sequelu przyjdzie czas po premierze "Toy Story 4". Na razie możecie się zapoznać z wybranymi pierwszymi reakcjami na sam film:

Toy Story 4 - data premiery filmu

Tak jak wspomnieliśmy - "Toy Story 4" zadebiutuje w polskich kinach dopiero 9 sierpnia 2019 roku. Film będzie dostępny w wersji z napisami, a także z dubbingiem - w obsadzie znaleźli się m.in. Abelard Giza, czy powracający Łukasz Nowicki (Buzz Astral). W USA produkcja pojawi się natomiast już 21 czerwca. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.