W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na film "To: Rozdział 2". Będzie rozczarowanie?

21.08.2019 10:57
W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na film "To: Rozdział 2". Będzie rozczarowanie? Fot. kadr z filmu "To: Rozdział 2"/Warner Bros.

Twórcy filmu postanowili pokazać najnowszy horror członkom dziennikarskiej braci. W sieci pojawiły się więc pierwsze reakcje na "To 2". Warto było czekać na sequel?

Warner Bros. pokazało swój najnowszy horror, czyli "To 2". Kontynuacja filmu z 2017 roku była bardzo wyczekiwana, ponieważ pierwowzór doczekał się dobrych ocen i zarobił setki milionów dolarów w box-offisie. Przerażający klaun Pennywise i dobra dziecięca obsada spowodowały, że widzowie na całym świecie byli bardzo podekscytowani pierwszym filmem "To". Czy twórcy sequela spełnili oczekiwania fanów?

To 2 - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na film

I tak, i nie. Zdania krytyków są bowiem podzielone - niektórzy twierdzą, że film jest zbyt długi i przeciągnięty, a obsada wykonuje przeciętną pracę. Inni zaś zachwycają się pokazaniem traumy, ciężką tematyką podjętą przez twórców, a także niepokojącym klimatem. Wśród krytykowanych aspektów filmu możemy znaleźć również nielogiczność fabuły i nieustalenie mocy Pennywise'a, co powoduje konfuzję wśród widzów. Oto kilka przykładowych reakcji:

"To: Rozdział 2" jest największym rozczarowaniem tego roku. Jest nudny i napompowany, marnując mnóstwo czasu na pokazywanie rzeczy z poprzedniego filmu. Jest w nim kilka ciekawych momentów, ale produkcja nie ma suspensu i nie jest straszna. Praca aktorska też jest bardzo zróżnicowana. 

Film jest świetny. Dorosła obsada jest perfekcyjna, a produkcja dobrze łączy stare z nowym. Nie chcę zdradzać zbyt dużo, ale lepiej idźcie na ten film. Gratulacje dla wszystkich, którzy pracowali nad produkcją "To 2". 

Zobacz także: "To 2" - w filmie pojawi się kontrowersyjna scena z oryginalnej książki

"To: Rozdział 2" zadebiutuje w polskich kinach już 6 września 2019 roku. W filmie zagrają: Bill Skarsgard, James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Isaiah Mustafa, Xavier Dolan, Jaden Lieberher, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Finn Wolfhard, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, i Nicholas Hamilton. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.