W sieci pojawiły się reakcje na "Shazama!". DC z kolejnym hitem

Kamil Kacperski
08.03.2019 10:46
W sieci pojawiły się reakcje na "Shazama!". DC z kolejnym hitem Fot. kadr z filmu

Warner Bros. pokazało dziennikarzom "Shazama!", czyli nadchodzącą produkcję o superbohaterze z komiksów DC. Werdykt? Wygląda na to, że film będzie hitem.

DC pokazało "Shazama!" wyjątkowo wcześnie - dziennikarze mieli okazję zobaczyć nadchodzącą produkcję o superherosie już na początku marca 2019 roku. Po kilku dniach socialmedialnej ciszy, twórcy pozwolili reporterom opublikować na Twitterze swoje krótkie przemyślenia dotyczące filmu. Jakie wrażenia "Shazam!" wywołał wśród amerykańskiej prasy?

Shazam! - pierwsze reakcje na film

Bardzo pozytywne. Niektórzy dziennikarze stwierdzili, że jest to nawet najlepsza dotychczasowa produkcja należąca do filmowego uniwersum DC. Dosłownie pojedyncze reakcje mówią o tym, że film ma kilka wad (aczkolwiek nie wspomniano, co konkretnie nie gra w "Shazamie!"). Reszta chwali produkcję za grę aktorską, nawiązania do starszych filmów, a także zabawny scenariusz. Oto przykładowe reakcje dziennikarzy:

"Shazam!" jest wspaniałym filmem. Jest tak zatrważająco zabawny, a jednocześnie momentami przerażający. Przerasta wszelkie oczekiwania i obecnie jest moim ulubionym filmem DC. i

"Shazam!" był właściwie perfekcyjny. Bez wątpienia to teraz mój ulubiony film DCEU. Pełen serca, niesamowicie zabawny, pełen żartów i smaczków dla fanów. Przyniósł mi niemal dziecięce szczęście. Te role były stworzone dla Zachary'ego Leviego, Jacka Grazera, Ashera Angela i całej obsady.

"Shazam!" jest duży, głupkowaty, ale kochany. Nie przypomina żadnej wcześniejszej produkcji DC. Zdecydowanie przypomina "BIG" Toma Hanksa, ale z akcją i nawiązaniami do Batmana i Supermana. Film tak bardzo mi się podobał, że pod koniec miałem ochotę dać mu wielkiego przytulasa. Filmy DC stają się coraz lepsze. 

"Shazam!" to czysta przyjemność! Bardzo kolorowy, z ogromnym sercem i atmosferą ogólnego szczęścia. Fragmenty z rodzinką są czarujące, podobnie jak zabawne momenty, gdy oglądamy Zachary'ego Leviego eksplorującego swoje nowe moce. I powtórzę jeszcze raz - Jack Grazer jest gwiazdą.

Przeczytaj także

"Shazam!" jest bardzo zabawnym filmem, który idealnie pokazuje niewinność i wyzwanie, którym jest bycie dzieciakiem oraz superbohaterem. Jest sprytny, zabawny, heroiczny i zawiera oczywiste nawiązania do klasyków, jak "BIG", "Ghostbusters", itp.

"Shazam!" jest emocjonalnie nierówny, ale bawi fenomenalnie. Zachary Levi jest perfekcyjny jako Shazam, ale prawdziwą gwiazdą jest Jack Grazer. Koniec końców, to przeciętny film superbohaterski, ale jednocześnie jest powiewem świeżego powietrza.

"Shazam!" jest połączeniem "Supermana" z 1978 roku, "Goonies" i "Harry'ego Pottera".

Shazam! - kiedy premiera?

Cóż, takie reakcje niewątpliwie spowodują, że fani jeszcze bardziej nie będą mogli się doczekać seansu. Na te będziemy mogli się wybrać już całkiem niedługo - "Shazam!" zadebiutuje w kinach już 5 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.