11.06.2019 14:52

Walt Disney Pictures opublikował zwiastun i plakaty do "Krainy Lodu 2". Kiedy premiera bajki?

Fani "Krainy Lodu" mogą odetchnąć z ulgą. W internecie pojawił się zwiastun i plakaty promujące drugą część popularnej bajki.

Kraina Lodu 2
fot: materiały prasowe

Disney opublikował plakaty i zwiastun drugiej części bajki, która chwyta za serce. Mowa o "Krainie Lodu 2". Pierwsza część została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność na całym świecie. Znanym fragmentem z filmu jest piosenka, którą śpiewa główna bohaterka, "Let it go". Produkcja doczekała się spin-offów, książek, bajek, a także gier. Już w 2019 roku na ekrany kin wejdzie najnowsza część "Krainy Lodu".

"Kraina Lodu 2" - zwiastuni plakaty

W drugiej części "Krainy Lodu", Elsa i jej siostra będą poszukiwały odpowiedzi na pytanie, kim są i dlaczego jedna z sióstr urodziła się z magicznymi mocami. Rodzeństwo wyruszy w niebezpieczną podróż, która może zagrozić królestwu. Za muzykę odpowiedzialni będą Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez. Reżyserią zajmą się Jennifer Lee i Chris Buck. Jak prezentuje się pierwszy zwiastun do "Krainy Lodu 2"?

Kraina lodu 2 Evan Rachel Wood, Sterling K. Brown
Kraina lodu 2 Evan Rachel Wood, Sterling K. Brown
Przeczytaj także „Kraina lodu 2”: Evan Rachel Wood i Sterling K. Brown dołączą do obsady

Jak prezentują się plakaty "Krainy Lodu 2"?

"Kraina Lodu 2" - kiedy premiera?

Premiera najnowszej części popularnej bajki odbędzie się jeszcze w 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że produkcja Disneya wejdzie na ekrany kin 22 listopada 2019 roku.

Zobacz także: Anna i Elsa powracają - "Kraina lodu 2" na nowych zdjęciach i z opisem fabuły

Tagi: News Kraina lodu Nowości filmowe