Warner Bros. opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia „Wonder Woman 1984”, czyli sequela filmu o Dianie Prince

Kamil Kacperski
14.06.2018 11:31
Warner Bros. opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia „Wonder Woman 1984”, czyli sequela filmu o Dianie Prince Fot. materiały prasowe

Sequel „Wonder Woman” otrzymał oficjalny tytuł. Twórcy pokazali również pierwsze oficjalne zdjęcia produkcji, na których widzimy Gal Gadot w tytułowej roli oraz Chrisa Pine'a, który powróci, by zagrać Steve'a Trevora.

Po sukcesie komercyjnym i artystycznym pierwszej części „Wonder Woman”, ogłoszenie, że powstanie sequel nie zaskoczyło nikogo. Od premiery pierwszej części minął już prawie rok, a my dowiedzieliśmy się, że w produkcji powróci Chris Pine w roli Steve'a Trevora (który zginął w finale produkcji z 2017 roku), a także, że Kristen Wiig wcieli się w antagonistkę filmu, kobietę o pseudonimie Cheetah.

Na początku czerwca 2018 roku, twórcy rozpoczęli publikować komunikaty, które sugerowały, że akcja drugiej części „Wonder Woman” zostanie osadzona w latach 80., czyli ponad 60 lat od zakończenia pierwszego filmu. Wszystko to okazało się prawdą, gdy Warner Bros. ogłosił oficjalny tytuł sequela, który brzmi „Wonder Woman 1984”.

Wonder Woman 1984 - sequel filmu o heroinie DC

Wraz z ogłoszeniem oficjalnego tytułu nadchodzącej produkcji, twórcy podzielili się również pierwszymi oficjalnymi zdjęciami pochodzącymi z „Wonder Woman 1984”. Na pierwszym z nich widzimy tytułową heroinę, w którą wciela się Gal Gadot. Kobieta przygląda się kilkunastu monitorom, na których widzimy m.in. odrzutowiec (czy to nawiązanie do niewidzialnego samolotu, którego Diana Prince jest posiadaczką w komiksach?), różnych ludzi, a także... kadr, który wygląda, jakby był żywcem wycięty z klipu do „Sweet Dreams” zespołu Eurythmics.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Drugie zdjęcie opublikowała na swoim oficjalnym Twitterze reżyserka filmu Patty Jenkins. Foto przedstawia Steve'a Trevora, czyli postać graną przez Chrisa Pine'a. Mężczyzna stoi w centrum handlowym, jest ubrany w nieco sportowy strój i wygląda nieco starzej, niż w pierwszym filmie. Chociaż i tak wygląda całkiem nieźle, jak na kogoś, kto „umarł” w 1918 roku. Z resztą oceńcie sami:

Wonder Woman 1984 - kiedy premiera?

Największym pytaniem, które nasuwa się po zapoznaniu się z nowymi materiałami z „Wonder Woman 1984” jest: jakim cudem Steve Trevor przeżył wybuch samolotu, który widzieliśmy na końcu pierwszego filmu? Miejmy nadzieję, że twórcy nie zdradzą tego w pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji. Co sądzicie o umieszczeniu akcji filmu w 1984 roku? Premiera „Wonder Woman 1984” odbędzie się 1 listopada 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.