Warner Bros. opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia „Wonder Woman 1984”, czyli sequela filmu o Dianie Prince

Kamil Kacperski
14.06.2018 11:31
Wonder Woman|undefined Fot. materiały prasowe

Sequel „Wonder Woman” otrzymał oficjalny tytuł. Twórcy pokazali również pierwsze oficjalne zdjęcia produkcji, na których widzimy Gal Gadot w tytułowej roli oraz Chrisa Pine'a, który powróci, by zagrać Steve'a Trevora.

Po sukcesie komercyjnym i artystycznym pierwszej części „Wonder Woman”, ogłoszenie, że powstanie sequel nie zaskoczyło nikogo. Od premiery pierwszej części minął już prawie rok, a my dowiedzieliśmy się, że w produkcji powróci Chris Pine w roli Steve'a Trevora (który zginął w finale produkcji z 2017 roku), a także, że Kristen Wiig wcieli się w antagonistkę filmu, kobietę o pseudonimie Cheetah.

Na początku czerwca 2018 roku, twórcy rozpoczęli publikować komunikaty, które sugerowały, że akcja drugiej części „Wonder Woman” zostanie osadzona w latach 80., czyli ponad 60 lat od zakończenia pierwszego filmu. Wszystko to okazało się prawdą, gdy Warner Bros. ogłosił oficjalny tytuł sequela, który brzmi „Wonder Woman 1984”.

Wonder Woman 1984 - sequel filmu o heroinie DC

Wraz z ogłoszeniem oficjalnego tytułu nadchodzącej produkcji, twórcy podzielili się również pierwszymi oficjalnymi zdjęciami pochodzącymi z „Wonder Woman 1984”. Na pierwszym z nich widzimy tytułową heroinę, w którą wciela się Gal Gadot. Kobieta przygląda się kilkunastu monitorom, na których widzimy m.in. odrzutowiec (czy to nawiązanie do niewidzialnego samolotu, którego Diana Prince jest posiadaczką w komiksach?), różnych ludzi, a także... kadr, który wygląda, jakby był żywcem wycięty z klipu do „Sweet Dreams” zespołu Eurythmics.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Drugie zdjęcie opublikowała na swoim oficjalnym Twitterze reżyserka filmu Patty Jenkins. Foto przedstawia Steve'a Trevora, czyli postać graną przez Chrisa Pine'a. Mężczyzna stoi w centrum handlowym, jest ubrany w nieco sportowy strój i wygląda nieco starzej, niż w pierwszym filmie. Chociaż i tak wygląda całkiem nieźle, jak na kogoś, kto „umarł” w 1918 roku. Z resztą oceńcie sami:

Wonder Woman 1984 - kiedy premiera?

Największym pytaniem, które nasuwa się po zapoznaniu się z nowymi materiałami z „Wonder Woman 1984” jest: jakim cudem Steve Trevor przeżył wybuch samolotu, który widzieliśmy na końcu pierwszego filmu? Miejmy nadzieję, że twórcy nie zdradzą tego w pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji. Co sądzicie o umieszczeniu akcji filmu w 1984 roku? Premiera „Wonder Woman 1984” odbędzie się 1 listopada 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.